W galerii zapachu Eisenberg Paris

DLA MARKI EISENBERG PARIS PIĘKNO I SZTUKA SĄ NIEROZERWALNE, A TWORZONE PRZEZ NIĄ ZAPACHY SĄ JAK DZIEŁA SZTUKI. DZIAŁAJĄ NA EMOCJE, POBUDZAJĄ WYOBRAŹNIĘ, BUDUJĄ WSPOMNIENIA. SĄ FORMĄ WYRAZU – SIEBIE I NASZEGO POSTRZEGANIA OTACZAJĄCEGO ŚWIATA. ODKRYJ TRZY NOWE HISTORIE L’ART DU PARFUM PISANE ZAPACHEM.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
ZAPACH JAK SZTUKA

„Moja kolekcja L’Art du Parfum jest inspirowana moją miłością do sztuki i perfum. Obraz był sposobem zatrzymania i uchwycenia moich emocji, nadającym moim zapachom wymiar wieczności.”- José Eisenberg

Zapraszamy do pełnej zmysłowych wrażeń galerii, w której mamy przyjemność zaprezentować trzy urzekające nowe zapachy kolekcji L’Art du Parfum autorstwa José Eisenberga – od świeżego i wibrującego „Eau Fraîche Délicate” po śmiały i zmysłowy „Tentation Irrésistible”, poprzez elegancki i wyrafinowany „Rouge et Noir Intense”. Każdy zapach powstał na bazie najlepszych komponentów, po to, by rozpalić wyjątkowe emocje i zabrać nas w nadzwyczajną podróż. Odkryj sztukę perfumiarstwa dzięki nowym zapachom José Eisenberg z kolekcji L’Art du Parfum.

L’ART DU PARFUM

Kolekcja L’Art du Parfum została stworzona przez José Eisenberga, założyciela marki. Bardzo osobista koncepcja, która łączy jego zamiłowanie do sztuki – malarstwa, fotografii artystycznej, poezji – z pasją do perfum. Każdy zapach odsłania świat emocji, wspomnień, subtelnego i niepowtarzalnego balansu, które przeniósł na płótno brazylijski artysta Juarez Machado, kluczowa postać współczesnej sztuki figuratywnej. Kolekcja składa się z Wód Perfumowanych dla Kobiet i dla Mężczyzn, o pojemności 100, 50 lub 30 ml.

KWIATOWY OWOCOWY

NUTA GŁOWY:

Grejpfrut, Pomarańczy, Jabłko, Czarna Porzeczka

NUTA SERCA:

Jaśmin, Brzoskwinia, Konwalia

NUTA BAZY:

Sandałowiec, Cedr, Bób Tonka, Piżmo

Ten powiew świeżości zwiewnej elegancji budzi nową zmysłowość. W nucie głowy, Jabłko droczy się z nami! Jego pikantne i musujące akcenty umykają, by spotkać Grejpfruta i Czarną Porzeczkę, uwalniając zwiewną, pełną blasku świeżość. Delikatne i słoneczne serce Jaśminu oraz Brzoskwini zatapia się w otulającej miękkości Piżma i Drzewa Sandałowego, by połączyć się z elegancją Cedru. Wyborna bryza, Woda żywiołowej osobowości. Podążaj za nią!

NUTA GŁOWY:

Bergamotka, Mandarynka, Lawenda

NUTA SERCA:

Wanilia, Jaśmin

NUTA BAZY:

Ylang-Ylang, Tuberoza, Sandałowiec, Piżmo

Jest jak tysiąc fantazmatycznych odcieni zmysłowego doświadczenia. Pomiędzy pasją a elegancją, zuchwałością a nieprzemijalnością, sensualny i fascynujący taniec zapachów… Mandarynka i Bergamotka wkraczają na scenę, by rozświetlić i rozbłysnąć w głowie, zaś w sercu łączą się ze zmysłowością i słodyczą Wanilii oraz Jaśminu. Rewerencje Tuberozy i Drzewa Sandałowego w bazie pozostawiają intensywny i magnetyczny ślad. Jest jak obietnica intensywnych emocji.

PUDROWY, KORZENNY, ORIENTALNY

NUTA GŁOWY:

Bergamotka, Mandarynka, Pieprz Różowy

NUTA SERCA:

Jaśmin, Róża, Styraks

NUTA BAZY:

Bób Tonka, Wanilia, Sandałowiec

Urok frywolnego uwodzenia, aby ulec pokusie… Tą kompozycją José Eisenberg zaprasza do uwodzenia inicjowanego ognistym zrywem Bergamotki i Różowego Pieprzu, ujawniającego zmysłowość i wyrafinowanie Róży w sercu, flirtującej ze słodkimi akcentami Jaśminu. Trudno oprzeć się zmysłowej hojności Bobu Tonka i wybornej Wanilii! Ulegnij pokusie…

Wszystkie produkty EISENBERG Paris dostępne są stacjonarnie w SEPHORA i na sephora.pl.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR