Trzeci tydzień Black Weeks w Hebe

Jeszcze do końca listopada można świętować Black Weeks z Hebe i korzystać ze specjalnie przygotowanej oferty promocyjnej. To już trzeci, ostatni tydzień niezwykłych promocji. Od 23 listopada Hebe rusza z kolejnym zestawem ofert specjalnych.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Trzeci tydzień Black Weeks w Hebe
Hebe zaprasza klientów do udziału w wyjątkowej akcji promocyjnej, która trwa aż trzy tygodnie. Produktów objętych specjalnymi promocjami i dostępnych w niższych cenach można szukać w sklepach stacjonarnych, na stronie hebe.pl oraz w aplikacji. Trzeci tydzień Black Weeks w Hebe to nowy zestaw promocji – klienci Hebe mogą skorzystać z wyjątkowych i różnorodnych ofert.


Trzeci tydzień promocji Black Weeks
 potrwa od 23 do 29 listopada br. Na klientów Hebe czeka m.in. wyjątkowa okazja „-80% na drugi produkt – miksuj dowolnie w ramach jednej marki”, dotycząca produktów takich marek, jak: Eveline Cosmetics, Vichy, Paese, L’Oréal, Yumi, NYX Professional Makeup, Solverx, Prosalon i wielu innych. Klienci mogą skorzystać również z oferty „1+1 za 1 złoty – miksuj dowolnie w ramach jednej marki”, która obejmuje produkty m.in.: Maybelline, Gosh, Max Factor, Nacomi, tołpa, Bielenda, PureHeals. Ponadto, na produkty marek Hebe: Hebe ProfessionalHebe NaturalsHebe for MenHebe CosmeticsHebe Basics i By Hebe obowiązuje promocja „-60% na drugi produkt – miksuj dowolnie między markami”.

Dodatkowo, w promocji „Zapachy Damskie i Męskie do -60%” obowiązującej aż do 17 grudnia można zakupić wszystkie zapachy w wyjątkowych cenach m.in.: Aoura London Love Rush, Tous More More Pink, Karl Lagerfeld Men, Tous Chill i wiele innychW ramach Hitów Cenowych klienci mogą zamówić – w aplikacji, na stronie internetowej hebe.pl lub u konsultanta – wyjątkowe produkty, m.in. serum dwufazowe do twarzy z witaminą C Koi Cosmetics, szczoteczkę soniczną Smiley Light, czy urządzenie liftingujące do zabiegów kosmetycznych Inface Facial Beauty.

———

———

Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnych ofert przygotowanych w ramach trzeciego tygodnia Black Weeks w Hebe! Promocje dostępne są w drogeriach Hebe, na hebe.pl oraz w aplikacji.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja