Temperatury spadają, ale motywacja nie musi!

Do podejmowania aktywności fizycznej niezależnie od pogody zachęca marka Diadora wraz ze swoją nową, kapsułową kolekcją Winter Protection. Seria produktów zaprojektowana została specjalnie z myślą o potrzebach biegaczy w okresie jesienno-zimowym.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Winter Protection

Bieganie to sport, który porywa miłośników na lata, stając się dla nich stylem życia, wzmacniając odporność i budując nawyki. Biegacze nie chcą rezygnować z codziennej rutyny i pokonywania własnych barier, w obliczu niedogodności, takich jak często niesprzyjająca pogoda.

Dlatego tak ważne jest, by odzież sportowa dostosowana była do każdej pory roku, udoskonalona względem temperatury, tym bardziej w sezonie jesienno-zimowym. Odpowiedź marki Diadora to kolekcja Winter Protection – połączenie precyzyjnych technologii opracowanych z myślą o sportach na świeżym powietrzu, niezależnie od strefy klimatycznej.

———

———

Komplety biegowe dla kobiet i mężczyzn, złożone z legginsów, bluzy oraz kurtek, wykonane zostały z oddychającej i wytrzymałej tkaniny Coolcore. Zapewniają odpowiednią termoregulację poprzez wykorzystanie technologii DIA THERM, utrzymującej optymalny poziom ciepła w każdych warunkach, dzięki odblaskowym właściwościom izotermicznej wyściółki aluminiowej.

Praktyczne, wygodne projekty z przemyślaną konstrukcją to odpowiedź na potrzeby przechowywania przedmiotów podczas aktywności. Gdy tempa nadaje ulubiony utwór, telefon można schować bezpiecznie do specjalnej bocznej kieszonki wszytej w legginsy. Płaskie szwy oraz wykorzystanie wyściółki Primaloft (w 80% wykonanej z recyklingu) umożliwiły maksymalne skondensowanie powierzchni, przy jednoczesnym wsparciu utrzymania ciepła.

Kolorystyka zamknięta została w klasycznej czerni, będącej najbardziej komfortową barwą względem potencjalnych zabrudzeń podczas biegania w terenie. Ze względu na wymiar outdoorowej aktywności odzież obowiązkowo została wyposażona w odblaskowe elementy DIA REFLECTIVE ZONE, które odbijają światła pojazdów, by zapewnić widoczność sportowców z daleka – tym bardziej po zmroku.

Diadora
Diadora narodziła się w 1948 roku we Włoszech, w maleńkiej miejscowości Caerano di San Marco. Jest czymś więcej niż marką i zdecydowanie więcej niż samym „produktem”. Myślenie o produkcie w wydaniu Diadory to koncentracja na idei, pasji i wizji. Marka czerpie ze swojego dziedzictwa sportowego – ze swojej historii. Sport zawsze miał i nadal ma ogromne znaczenie dla marki. Mocno ją buduje i wpływa na bieżące myślenie o produkcie, Kliencie. Wysoko pozycjonowane kolekcje marki charakteryzują się zarówno znakomitym kunsztem, nowoczesną technologią, jak i ciekawym designem. Klasyczne, nowoczesne sylwetki oddają hołd wyjątkowemu włoskiemu know-how i nowej, współczesnej koncepcji wyrafinowania.

Źródło:

Diadora