Tematyczny Sylwester dla najmłodszych – sprawdź propozycje, które pozwolą na niezapomnianą zabawę!

Już wkrótce Sylwester! Nie dziwi więc, że zarówno dorośli, jak i dzieci powoli myślą o nocy pełnej wrażeń i dobrej zabawy. Fajerwerki, radosna muzyka i tańce do północy w wydaniu dla najmłodszych? Da się zrobić! Aby zaangażować dzieci do wspólnej zabawy zacznijcie przygotowania nieco wcześniej – tak, aby nastrój wyczekiwania i odliczanie do magicznej imprezy pełnej atrakcji narastał i podsycał zainteresowanie. Z naszymi propozycjami to będzie niezapomniany czas.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
MGA Sylwestrowe zabawy

Już wkrótce Sylwester! Nie dziwi więc, że zarówno dorośli, jak i dzieci powoli myślą o nocy pełnej wrażeń i dobrej zabawy. Podpowiadamy, jak zorganizować ten czas naszym małym pociechom, by i one tego dnia czuły się komfortowo. Przygotowania warto zacząć nieco wcześniej.

Oferta zabaw sylwestrowych dla dorosłych pęka w szwach. Niemal każda restauracja czy hotel proponują bale i imprezy z całym mnóstwem atrakcji. Dzieci nie mają tylu możliwości na spędzenie tego czasu poza domem. Na szczęście to nie przeszkoda w zorganizowaniu wyjątkowego Sylwestra w naszych „czterech ścianach”, tak aby każdy uczestnik zapamiętał tę zabawę na długo! Ważny jest pomysł i to, aby zadbać o dekorację – w ten jeden dzień w roku nasz dom powinien przeobrazić się w salę zabaw z prawdziwego zdarzenia. Świetnym rozwiązaniem, które ułatwi nam pracę i wyznaczy docelowy kierunek, będzie wybranie motywu imprezy.

———

———

Na szczęście czasy, w których wystarczy obudzić dziecko około północy, aby zobaczyło fajerwerki dawno minęły, a rodzice z wielką radością podchodzą do tematu zabaw dla swoich pociech. Pomysłów na ich organizację jest dziś całe mnóstwo. Impreza tematyczna może być świetną alternatywą, dla tych, którzy znają ukochane zabawki i postaci swoich dzieci i ich znajomych. Jeśli wiemy co lubi nasze dziecko i przygotujemy dla niego imprezę sylwestrową w tym klimacie, możemy być pewni, że zapamięta ją na długo i będzie to niezapomniany czas – podkreśla Katarzyna Spieszko, Marketing Manager, MGA Entertainment Poland.

Impreza w kolorach tęczy

Lalki Rainbow High Fantastic Fashion to światowy hit. Dlaczego więc nie skorzystać z mody i podarować naszym dzieciom noc sylwestrową w tym klimacie? Tęczowe dekoracje i przebrania w motywie ukochanych lalek, to pomysł, który na pewno przypadnie do gustu małej fashionistce. Każda z uczestniczek imprezy może wybrać lalkę, za którą chciałaby się przebrać – najlepiej, gdyby udało się ze stylizacji zaproszonych gości stworzyć kolory tęczy (to zagwarantuje nam przepiękne i nietuzinkowe zdjęcia pamiątkowe). Nasz dom czy mieszkanie możemy udekorować na kolorowo, a w bufecie zaserwować różnorodne przekąski.

Rainbow High słyną z wyjątkowych odcieni włosów. Możemy pomyśleć o zakupie zmywalnej kredy do farbowania włosów i podczas imprezy pobawić się w mini zakład fryzjerski, który na pewno zapadnie wszystkim w pamięci! Dodatkowo, świetnie sprawdzi się zabawa z losami, gdzie każda dziewczynka będzie miała do wykonania zadanie świadczące o jej indywidualizmie – może to być pokaz talentów, opowieść historii lub pytanie sytuacyjne. Ważne jest, aby każda z uczestniczek czuła się z tym komfortowo i wiedziała, że tak jak u lalek Rainbow High – indywidualizm jest w modzie!

Mini świat w sylwestrowej odsłonie!

Oczywiście mamy także propozycje dla chłopców! Jeśli lalki to nie do końca ich domena, a planujecie imprezę Sylwestrową zarówno dla dziewczynek, jak i chłopaków, dobrym pomysłem będzie wykorzystanie motywu mini świata. Co to właściwie oznacza? Zabawki Miniverse to kultowa propozycja dla wszystkich w wieku od 8 lat. Do dyspozycji mamy motyw jedzenia, roślinek oraz pachnących świec. Propozycje te dają nam nieskończone możliwości, ponieważ dzięki nim możemy przygotować całe mnóstwo angażujących zabaw! Odwróćmy wszystko do góry nogami i wzorując się na mini zabawkach przygotujmy maxi wersje! Prawdziwe jedzenie, które uczestnicy przygotują podczas imprezy, las w słoiku lub sadzenie roślinek, a może stworzenie naturalnej świecy? Tu ogranicza nas tylko wyobraźnia! Gwarantujemy całe mnóstwo świetnej i niezapomnianej zabawy, która okaże się także pożyteczna – kto nie chciałby wrócić z imprezy z rękodziełem?

Kultowe motywy

Gdyby tak przygotować imprezę Haribo? Dzięki współpracy L.O.L Suprise! x Haribo mamy ułatwione zadanie. Zainspirujmy się wyjątkowymi zabawkami i przygotujmy kolorowe dekoracje, które będą słodkie niczym żelki Haribo (których oczywiście nie może zabraknąć na imprezie). Jak możemy wykorzystać żelki do zabawy? Z kolorowych misiów Haribo stwórzmy wyjątkową i nietuzinkową biżuterię, a z pianek ułóżmy wyjątkowe budowle (wystarczą wykałaczki i odrobina wody… oraz wyobraźnia).

Dla fanów malowania proponujemy motyw L.O.L Suprise! x Crayola. Dzieci mogą tworzyć wyjątkowe prace indywidualnie lub wspólnie – na dużym papierze typu brystol. Wybierzcie wspólny kierunek i pozwólcie każdemu uczestnikowi na wykazanie się, ale także pracę zespołową. Crayola to kredki świecowe, czyli wykonane z wosku, a więc posiadające wyjątkowe zalety. Świetną propozycją będzie zabawa w wydrapywanki. Dzieci mają za zadanie pokolorować nieco sztywniejszy papier, następnie kolorowe arcydzieło pokrywamy czarną farbą plakatową. Zaraz po jej wyschnięciu każdy uczestnik wydrapuje wykałaczką konkretne kształty przez co na kartce pojawi się niespotykane i nieoczywiste dzieło!

Z naszymi propozycjami to będzie niezapomniana impreza zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych – w końcu nic nie cieszy tak, jak uśmiech dziecka.

MGA
MGA Entertainment jest jedną z najszybciej rozwijających się i największych prywatnych firm zajmujących się zabawkami oraz rozrywką na świecie. Firma z siedzibą w Los Angeles i biurami na całym świecie tworzy innowacyjne, zastrzeżone i licencjonowane produkty konsumenckie oraz rozrywkowe, w tym zabawki, gry, lalki, odzież, elektronikę użytkową, elementy wystroju domu, artykuły papiernicze, artykuły sportowe, filmy i seriale telewizyjne. Rodzina MGA obejmuje wielokrotnie nagradzane marki, takie jak L.O.L. Surprise!™, Little Tikes®, Rainbow High™, Shadow High™, Bratz®, Miniverse™ MGA, Fluffie Stuffiez™, Na! Na! Na! Surprise™, Micro Games of America™, Baby born® Surprise and Zapf Creation®. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.mgae.com oraz w social mediach: LinkedIn, Twitter i Facebook. 

Źródło:

MGA