Targi Douglas Skincare Weeks

Już 16 stycznia w Warszawie odbędą się targi beauty DOUGLAS SKINCARE WEEKS. Jeśli pielęgnacja jest twoją pasją, lubisz testować i poznawać nowości jako pierwsza, kochasz kosmetyki – nie może Cię tam zabraknąć! By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się na stronie www.skincareweeks.pl. Nie zwlekaj, bo liczba miejsc jest ograniczona!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
DOUGLAS SKINCARE WEEKS 16.01.2024

Podczas DOUGLAS SKINCARE WEEKS wszystko kręci się będzie wokół piękna skóry! Dowiesz się więcej o najnowszych trendach w pielęgnacji, odkryjesz sekrety naturalnego blasku, poznasz bogate w minerały składniki, a także produkty do twarzy, włosów i ciała, które powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce.

W programie przewidziano min.: spotkanie z ponad 50 światowymi markami, rozmowy i panele dyskusyjne z ekspertami pielęgnacyjnymi marek premium, personalizowaną analizę stanu skóry i dobór rytuału pielęgnacyjnego, bezpłatne konsultacje dermatologiczne, dietetyczne i trychologiczne. Zostanie także poruszony temat prewencji nowotworów skóry. Na miejscu będzie możliwość zbadania znamion skóry, a w pop-upie Douglas x VISIA przeprowadzenie diagnozy stanu jej zdrowia jednym z najnowocześniejszych aparatów.

Uczestnicy otrzymają wyjątkowe prezenty: zestaw pięciu miniatur produktów pielęgnacyjnych, voucher zniżkowy na zakupy w sklepach stacjonarnych oraz na douglas.pl.

Douglas_SKIN CARE WEEKS_16.01.2024

DOUGLAS SKINCARE WEEKS to wyjątkowe wydarzenie w świecie beauty. Jedyna tego typu okazja, by jednego dnia i w jednym miejscu nasze konsumentki mogły spotkać się z ekspertami, poznać najnowsze trendy pielęgnacyjne, przeprowadzić diagnozę kondycji swojej skóry i dobrać pielęgnację szytą na miarę. W Douglas myślimy omnikanałowo, dlatego działania edukacyjne oraz oferta promocyjna skoncentrowana wokół pielęgnacji dostępna jest w perfumeriach na terenie całej Polski oraz na Douglas.pl przez cały styczeń.” – mówi Katarzyna Mauduit, dyrektorka marketingu PL& CEE w Douglas.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie organizatora: https://skincareweeks.pl/. Liczba miejsc ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz!

DOUGLAS SKINCARE WEEKS

16.01.2024 r. | GODZINY 14 – 19 | STUDIO LAS, UL. RACJONALIZACJI 6/8 | WARSZAWA

Douglas
Douglas, będący liderem w branży beauty, stanowi największą i najszybciej rozwijającą się sieć perfumerii w Polsce, posiadającą obecnie prawie 150 perfumerii na terenie całego kraju. Strategicznym podejściem marki jest oferta omnichanelowa, co pozwala na kompleksowe doświadczenia zakupowe. Asortyment perfumerii Douglas jest niezwykle szeroki, obejmujący produkty zarówno światowych, jak i polskich marek, a także oferując bogatą gamę marek pielęgnacyjnych dostosowanych do różnych portfeli.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR