Sztuka relaksu z Maczfit

Wyjeżdżasz na urlop i nie chcesz rezygnować ze swojej ulubionej diety? Nie musisz! Maczfit wyruszy z Tobą nad morze, w góry czy na Mazury. Już od czerwca marka dostarcza posiłki do ulubionych, wakacyjnych miejscowości. Na mapie dostaw Maczfit znajduje się m.in. Półwysep Helski, Zakopane, Mrągowo czy Giżycko. Tegoroczne lato zapowiada się naprawdę zdrowo i wygodnie!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
SummerFitnessTips

Wakacje to czas wymarzonego odpoczynku i ładowania baterii. Ale to także moment, w którym często zapominamy o odpowiednim żywieniu. Dorsz z frytkami czy gofry z bitą śmietaną to letnie must have wielu urlopowiczów, ale warto postarać się o rozsądek – dla dobra swojego zdrowia i portfela. Jak to zrobić? Z odsieczą przychodzi Maczfit, który od czerwca dostarcza posiłki w wakacyjne regiony Polski. Brzmi ciekawie?

Przez cały rok podążamy za potrzebami klientów, dlatego ze względu na ich wakacyjne podróże, poszerzyliśmy strefę dostawy. I tak do stałych miejscowości na naszej mapie dołączyły np. Chałupy, Jastarnia, Jurata, Hel, Władysławowo, Giżycko czy Mrągowo – co daje łącznie dowóz do blisko 2800 lokalizacji w całej Polsce. Natomiast to nie jedyny plus korzystania z Maczfitowych rozwiązań. Restauracyjne ceny co roku skaczą w górę, tymczasem my oferujemy 5 zdrowych posiłków w cenie niższej od obiadu w wakacyjnym kurorcie. Do tego dajemy konsumentom więcej wolnego czasu na letni relaks, zdejmując z nich obowiązek gotowania – mówi Małgorzata Wierzbicka, Omnichannel Director w Maczfit.

Jak zaprosić Maczfit na wakacje? Najlepiej przez aplikację na telefon, z którą zarządzanie cateringiem jest jeszcze łatwiejsze. Apka umożliwia zmianę dostawy, ale też dodawanie i odejmowanie posiłków czy sięganie po takie rozwiązania jak np. detoks sokowy, który idealnie sprawdza się w ciepłe dni.

Wakacyjne działania marki wspiera kampania outdoor i digital. Dodatkowe, wakacyjne lokalizacje są aktywne do końca września, a przez czas trwania akcji obowiązuje rabat -15%. Warto też śledzić social media marki i dowiedzieć się, jak zadbać o wakacyjną rzeźbę na lata w ramach akcji #SummerFitnessTips, czyli m.in. porad od trenera personalnego Marcina Rybaka.

Sztuka relaksu_DietaZWyboremMenu_1200x800
Fot. Maczfit
Maczfit: Założony w 2015 roku Maczfit jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce. Dostarcza pełnowartościowe i zbilansowane posiłki konsumentom do ponad 1800 lokalizacji na terenie całego kraju. Firma oferuje 12 gotowych diet, ale także 3 warianty Diet z Wyborem Menu, w ramach których klienci decydują się na 5 z nawet 40 dostępnych dziennie posiłków. Wśród profesjonalnych jadłospisów znajdziemy m.in. diety dla osób z chorobą Hashimoto, wegetarian, wegan, diabetyków oraz klientów nietolerujących laktozy. O oferowanej jakości marki świadczą liczne certyfikaty i nagrody m.in.: Kobieca Marka Roku 2021, Zdrowa Marka Roku 2022 czy Konsumencki Lider jakości 2022.

Źródło:

Maczfit