Świętuj z nową Kolekcją Flik Flak Shine Bright!

Nie strać tego ulotnego momentu, kiedy czas się zatrzymuje, a Ty możesz w pełni cieszyć się wyjątkową chwilą ze swoim ukochanym maluchem. Nic tak nie utrwali wspomnień, jak błyskotliwy Flik Flak, zawsze pod ręką. Dwa najnowsze modele z Kolekcji Flik Flak Shine Bright to wspaniałe zegarki, które podkreślą każdą okazję do świętowania. Ten olśniewający duet dziecięcych zegarków doda blasku nauce godzin, dzięki czemu sprawdzi się jako magiczny prezent na każdą okazję.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Flik Flak
Fot. Flik Flak
Fot. Flik Flak

Nie strać tego ulotnego momentu, kiedy czas się zatrzymuje, a Ty możesz w pełni cieszyć się wyjątkową chwilą ze swoim ukochanym maluchem. Nic tak nie utrwali wspomnień, jak błyskotliwy Flik Flak, zawsze pod ręką. Dwa najnowsze modele z Kolekcji Flik Flak Shine Bright to wspaniałe zegarki, które podkreślą każdą okazję do świętowania. Ten olśniewający duet dziecięcych zegarków doda blasku nauce godzin, dzięki czemu sprawdzi się jako magiczny prezent na każdą okazję. Nie czekaj i rozpieść swoje dzieci, wnuki czy ulubione maluchy jednym z dwóch wspaniałych zegarków Flik Flak.

Dwa nowe modele, które dołączają do Kolekcji Flik Flak Shine Bright, mają tarczę o metalicznym połysku, kopertę, szlufkę, języczek i sprzączkę z materiału bio oraz tekstylnego z nadrukiem, a przy tym lśnią fascynującym blaskiem. Oba zegarki mają paski wykonane z tworzywa PET z recyklingu, bez BPA i można je prać w pralce, przez co są bezpieczne dla dzieci i idealne w przypadku lepkich paluszków, odliczających na nich godziny, minuty i sekundy do kolejnej przygody. Zyskaj tęczowy blask z SHINE IN RAINBOW.

Ten zegarek będzie błyszczał jak oczy Twojej pociechy, kiedy go rozpakuje, dzięki zastosowanemu po raz pierwszy na pasku metalicznemu efektowi tęczy. Z mieniącym się w ten sposób klejnotem na ręku, mali poszukiwacze przygód zanurzą się w marzeniach o tęczach i jednorożcach. Dla dzieci wolących dyskretniejsze, choć również wesoło połyskujące modele, wybierz SHINE IN SILVER z metaliczną nicią na pasku, dopełniającą żywoniebieski i czarny pasiasty wzór. Ten model jest bardziej odświętny i idealnie nadaje się na prezent, kiedy chcemy coś uczcić. Niech obdarowane maluchy zabłysną dzięki podarunkowi z Kolekcji Flik Flak Shine Bright, który nie tylko bawi, ale też uczy odczytywania godzin.

Fot. Flik Flak
Fot. Flik Flak
Fot. Flik Flak
Flik Flak
Flik Flak to ulubione zegarki dzieci z całego świata, które już od 1987 roku pozwalają im kontrolować czas. To pierwsze zegarki dla dzieci, które w udany sposób połączyły naukę odczytywania godziny z dobrą zabawą i rozrywką. Zegarki Flik Flak są w całości Swiss made z materiałów wolnych od BPA. Ich główki, pętle, języczki i sprzączki są wykonane z materiału RilsanR, pochodzącego z nasion rącznika pospolitego, a paski tekstylne zostały przetworzone z butelek PET. Zegarki napędzane przez szwajcarski mechanizm kwarcowy są wstrząsoodporne i nadają się do prania w pralce w temperaturze do 40oC. Flik Flak jest marką Swatch Group, największego producenta i dystrybutora zegarków na świecie, posiadającego 160 zakładów produkcyjnych na terenie Szwajcarii.

Źródło:

Flik Flak