Święto pączkowych łasuchów – Tłusty Czwartek w Lidl Polska

Tłusty Czwartek to dzień, gdy polskie stoły uginają się pod ciężarem pączków, a  nasze domy są przepełnione zapachem słodkich wypieków. W tym preludium do zakończenia karnawałowego szaleństwa, jak co roku, sklepy Lidl Polska przygotowują się na kulinarne święto, oferując nie tylko pyszne pączki, ale także wyjątkową ofertą promocyjną. Użytkownicy Lidl Plus będą mogli kupić pączka z  nadzieniem wieloowocowym tylko za 10 groszy!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Tłusty Czwartek w Lidl Polska

Lidl Polska już od drugiej połowy stycznia, w oczekiwaniu na Tłusty Czwartek, zainicjował zmysłową podróż po świecie słodkości w ramach Cukierni w sercu Lidla. To prawdziwa uczta dla podniebienia, wpisująca się w tradycję Tłustego Czwartku. Nieprzypadkowo, gdy koszyk „pącznieje”, cena maleje – tylko w czwartek, 8 lutego, przy zakupie 6 sztuk pączków z  nadzieniem wieloowocowym z Cukierni w sercu Lidla, klienci sklepu mogą cieszyć się ceną zaledwie 0,89 zł za jedną sztukę1! Z kolei kupując 12 sztuk za jednego pączka zapłacimy tylko 0,49 zł/ 1 szt.; cena zmaleje do 0,29 zł za sztukę przy zakupie 24 sztuk.

Natomiast użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać ze specjalnego kuponu, dzięki któremu wyłącznie w Tłusty Czwartek, 8 lutego, po wcześniejszej aktywacji kuponu i  zeskanowaniu aplikacji, kupią pączka z nadzieniem wieloowocowym za jedynie 10 groszy!

———

———

To jednak nie wszystko. Sieć przygotowała również promocję na donuty – 3+1 za grosz2, dając możliwość wyboru spośród całej palety donutowej dobroci. Czy to klasyczne donuty z  czekoladą mlecznąwarianty z czekoladą i orzechami laskowymi, czy też te o bardziej wyszukanych smakach, takich jak donuty Milkaz kawałkami OreoPinky z  różową polewąz  nadzieniem mango czy z polewą o smaku gumy balonowej – w  tym bogactwie smaków, każdy znajdzie coś dla siebie.

W sklepach Lidl Polska troska o tradycję przejawia się w różnorodności smaków pączków, które czekają na fanów słodkości. Wśród propozycji znajdują się m.in. pączki z nadzieniem o smaku adwokata lub z powidłami śliwkowymi (2,69 zł/90 g/1 szt.). W  ofercie sklepu pojawiły się także inne smaki w atrakcyjnych cenach, takie jak pączki z nadzieniem toffee (2,19 zł/75 g/1 szt.), orzechowo-czekoladowe (1,99 zł/65 g/1 szt.), czy ciemne z  nadzieniem wiśniowym (1,99 zł/65 g/1 szt.).

Sieć zaprasza także w podróż przez smaki dzieciństwa i oferuje minipączki z serowym nadzieniem (8,99 zł/240 g/1 opak.), przenoszące nas do babcinej kuchni, a także gniazdka z  lukrem (2,39 zł/80 g/1 szt.) czy kultowe faworki (7,49 zł/200 g/1 opak.), które przypominają o trwającym karnawale.

strona_paczek

Wyjątkowy smak w wersji premium

Dla poszukiwaczy wyjątkowych smaków, Lidl Polska prezentuje ekskluzywną ofertę pączków w  supercenach. W ramach tej niecodziennej kolekcji, klienci sieci mogą zasmakować delikatnych pączków deli mascarpone, z nadzieniem mango-marakuja lub amerykańskiego cheesecake (2,99 zł/85-90 g/1 szt.). Dodatkowo, dostępne są pączki z nadzieniem wiśniowym i liofilizowaną wiśnią (3,99 zł/140 g/1 szt.) oraz słodkie, pistacjowe z belgijską czekoladą (3,99 zł/90 g/1 szt.). To prawdziwy festiwal wykwintnych smaków!

Bogactwo smaków oraz przystępne ceny sprawiają, że Tłusty Czwartek w Lidl Polska staje się niezapomnianym doświadczeniem dla każdego smakosza.

1 1,15 zł – cena przed obniżką/cena poza promocją

2 Przy zakupie czterech produktów, czwarty, najtańszy lub w tej samej cenie za 1 grosz. Limit: 8 szt. Na paragon. Każda kolejna sztuka będzie sprzedawana w cenie sprzed obniżki/w cenie przed promocją.

Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.
Lidl logo

Źródło:

Lidl Polska