Świąteczny prezentownik dla maluchów! Dla tych, którzy odkładają zakupy na ostatnią chwilę

Jesteś ciocią, wujkiem, dziadkiem i nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla malucha? Fisher-Price wie, czym lubią bawić się dzieci, dlatego przygotowało dla Ciebie podpowiedzi – zabawki, które zrobią wrażenie na milusińskich. Pamiętaj, aby produkty, które kupujesz dla dziecka były bezpieczne, wykonane z materiałów o dobrej jakości i stworzone do kreatywnej, rozwijającej zabawy.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Świąteczny prezentownik dla maluchów
 
Osoby, które nie mają dzieci, często zastanawiają się, co można kupić „pod choinkę” maluchom siostry, brata czy kuzynki. Sytuacja jest jeszcze trudniejsza, gdy w rodzinie i wśród najbliższych znajomych od dawna nie pojawił się żaden szkrab. Jakie produkty dla dzieci są sprawdzone? Co jest na czasie? I w ogóle, czy to wszystko jest aż tak istotne? Oczywiście, że tak! Prezent dla malucha powinien wyrażać troskę i zainteresowanie, nigdy nie powinien być przypadkowo kupionym przedmiotem. Dlaczego jest to tak ważne? – Pięknie opakowany prezent wyzwala ciekawość, radość i wiele pozytywnych emocji. Podczas rozpakowywania podarunku tworzą się silne skojarzenia tych cudownych stanów z określonymi sytuacjami i obrazkami – choinka, pięknie udekorowany stół, świąteczne smakołyki – podkreśla psycholożka dziecięca, Aleksandra Piotrowska. Dla dzieci święta to ważny okres. Wtedy wiele rzeczy dzieje się dla nich po raz pierwszy: wspólne kolędowanie, przygotowywanie dekoracji, obecność dalszej i bliższej rodziny. Poprzez odpowiednio dobrane prezenty możemy sprawić, że ten czas będzie dla nich jeszcze bardziej wyjątkowy i maluchy zapamiętają go na lata. Przede wszystkim poczują, że są ważne, a obdarowujący troszczą się o ich dobro. Na co zatem zwrócić uwagę podczas wybierania prezentu?
 
Jak wybrać zabawkę?

Wybierając prezent dla malucha, należy zwrócić uwagę na 3 ważne elementy.

1. Kategoria wiekowa – zabawka powinna być dopasowana do wieku dziecka, bo tylko wtedy będzie się nią swobodnie bawić i naturalnie rozwijać swoją ciekawość. Nie wiesz, co podarować miesięcznemu maluszkowi? Obdaruj go Muzycznym Pingwinkiem Kiwaczkiem. To wesoły kompan, który zachęci go do ruchu i będzie z nim “rósł” od zabawy na brzuszku po zabawę na siedząco.

———

———

zabawki dla noworodka
Fot. Fisher-Price

2. Certyfikaty – dają pewność, że kupujemy bezpieczny, sprawdzony przez specjalistów produkt. W Twojej rodzinie właśnie pojawił się maluszek? Podaruj mu Wydrę Usypiankę – Przytulankę, która posiada certyfikat Instytutu Matki i Dziecka i jest dedykowana dzieciom od 1 dnia życia.

3. Zainteresowania dziecka – zabawka zachwyci szkraba, jeśli będzie związana z jego upodobaniami. Wtedy maluch na pewno będzie się nią chętnie bawić. Twój siostrzeniec interesuje się dinozaurami? To podaruj mu zabawkę Fisher-Price Dinuś Podskakujące Piłeczki. Warto kupować zabawki w sklepach stacjonarnych. Wtedy możemy je przetestować i sprawdzić dokładnie ich elementy, np. czy będą odpowiednie dla małych rączek. Poza tym w sklepach stacjonarnych, np. w Smyku, dostępne są nowości i zabawkowe hity.

Fot. Fisher-Price

Warto kupować zabawki w sklepach stacjonarnych. Wtedy możemy je przetestować i sprawdzić dokładnie ich elementy, np. czy będą odpowiednie dla małych rączek. Poza tym w sklepach stacjonarnych, np. w Smyku, dostępne są nowości i zabawkowe hity.

Zabawki Fisher-Price oraz tory i lokomotywki z serii Tomek i Przyjaciele to odpowiednie produkty na świąteczne prezenty. Są wykonane z materiałów dobrej jakości, bezpieczne i zaprojektowane tak, aby wspierać radosny rozwój dziecka. Poznaj idealne zabawki pod choinkę.

Poznaj idealne prezenty pod choinkę.

 
Świąteczne hity od Fisher – Price
Wydra Usypianka – Przytulanka: To zabawka, którą można podarować dzieciom już od pierwszego dnia życia. Dzięki delikatnym światełkom i uspokajającym dźwiękom (biały szum, bicie serca) oraz ruchom brzuszka, które naśladują proces oddychania, uspokoi, ukoi szkraba, a potem pomoże mu zasnąć.
wydra usypianka
Fot. Fisher-Price
Pierwsza gra 123: To interaktywna zabawka, która wygląda jak prawdziwa gra planszowa, więc z pewnością zainteresuje malucha. Dzieci odkryją tu ponad 40 wypowiedzi i piosenek w języku polskim. Gra zawiera trzy „pionki” do zabawy w sortowanie kształtów i naśladowanie. To odpowiednia zabawka dla smyków od 9 miesiąca życia do 3 lat.
Pierwsza gra 1 2 3
Fot. Fisher-Price
Szczeniaczek Uczniaczek: To już bestseller na rynku zabawek. Nie tylko nauczy pierwszych stu słów: nazw części ciała, kształtów, kolorów i alfabetu, ale też stanie się pierwszym przyjacielem maluszka. To odpowiedni wybór na prezent dla dzieci od 6 do 36 miesiąca życia.
szczeniaczek uczniaczek
Fot. Fisher-Price
Edukacyjna Myjnia Samochodowa Little People: To prezent dla małych fanów czterech kółek. Tutaj maluchy „zatankują” i „umyją” autko, a także zrobią „przegląd”. Edukacyjna Myjnia wprowadzi maluchy w świat kolorów i kształtów. To odpowiednia zabawka dla dzieci od 1 do 5 roku życia.
edukacyjna myjnia samochodowa
Fot. Fisher-Price
Muzyczny Stolik DJ-a: Stolik wspiera rozwój rytmiczny dziecka. Tutaj maluch nagra dźwięki, a potem je zremisuje. Zabawka zawiera melodie, piosenki i edukacyjne wypowiedzi, które dają nieograniczone możliwości zabawy! Dzięki odczepianym nóżkom mogą się nim bawić nie tylko starsze dzieci, ale też szkraby od 6 miesiąca życia.
Muzyczny stolik Dja
Fot. Fisher-Price
Mówiący Dźwig Karolek: To zestaw z serii Tomek i Przyjaciele, który spodoba się małym konduktorom od 3 roku życia. To pierwszy zestaw, w którym bohaterowie mówią po polsku. Tomek i Karolek „rozmawiają ze sobą” przy akompaniamencie wesołych dźwięków. Ta zabawka ma aż 4,4 metra długości i łączy się z innymi zestawami z tej serii.
Fot. Fisher-Price

Podaruj Pierwszą Radość z Fisher-Price

Jeśli w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia chcesz zostać podwójnym Świętym Mikołajem, weź udział w konkursie Podaruj Pierwszą Radość i wygrywaj nagrody, które będą wspaniałymi prezentami. Do wygrania 3×5000 zł na rodzinne wyjazdy i zestawy zabawek o wartości 750 zł. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie: podaruj-radosc.pl.
Konkurs Fisher-Price
Fot. Fisher-Price

Źródło:

Fisher-Price