Świąteczny plac zabaw ponownie w gdyńskim Centrum Riviera

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! Ich wyjątkowy klimat jest coraz bardziej odczuwalny niemal z każdym dniem. Z tej okazji, do Centrum Riviera powróciła dekoracja świąteczna dla najmłodszych, czyli multimedialny plac zabaw wraz ze swoim magicznym drzewem, zjeżdżalniami oraz interaktywnymi elementami.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Magiczny plac zabaw w Centrum Riviera to miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu wielu pociechom odwiedzającym gdyńską galerię. Sercem świątecznej krainy jest wysokie drzewo stworzone przez 15-osobowy zespół projektantów. Jego wnętrze kryje w sobie wiele wyjątkowych niespodzianek, w tym także leśne zwierzęta – sowy, misie, sarny czy wiewiórki. Kluczowym elementem świątecznego drzewa są także ukochane przez najmłodszych – zjeżdżalnie.

Ważną cechą świątecznego drzewka jest także interaktywność. W jego wnętrzu znajduje się wiele przycisków, a każdy z nich sprawia, że świąteczna kraina zaczyna tętnić życiem – pojawia się dodatkowe oświetlenie, słychać kolędy, wiewiórka zaczyna czytać bajki, a figury zwierząt zaczynają poruszać się w magiczny sposób! Całości towarzyszy również wyjątkowa iluminacja świetlna.

– Świąteczna kraina z magicznym drzewem oraz unikatową iluminacją świetlną nie tylko gwarantuje świetną aktywną zabawę, ale także – co ważne dla wielu rodziców – rozbudza w dzieciach kreatywność. Nasza dekoracja w poprzednich latach spotkała się z fantastycznym odbiorem wśród wielu rodzin z całego Trójmiasta oraz okolic. Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie podczas nadchodzących świąt 
– przekonuje Paweł Brach, dyrektor ds. marketingu i PR w Centrum Riviera.

Jedyny w swoim rodzaju, okres przedświąteczny to idealny moment na rodzinne spędzenie czasu. Wizyta w Centrum Riviera z pewnością przyniesie wiele radości i frajdy w świątecznej krainie, ale także będzie świetną okazją do zaopatrzenia się w upominki dla najbliższych.
Fot. Riviera
Riviera
Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w północnej Polsce. Zlokalizowany w sercu Gdyni obiekt, zorganizowany w formie komfortowej ulicy handlowej, posiada jeden z najbogatszych zestawów najemców pośród wszystkich polskich galerii handlowych. Na 72 000 m2 powierzchni najmu swoje miejsce znalazło blisko 250 sklepów największych polskich i światowych marek, kilkadziesiąt lokali gastronomicznych, kawiarni i restauracji, sześciosalowe kino Helios, liczne place zabaw oraz centrum fitness Zdrofit. Riviera oddaje do dyspozycji klientów największy w Trójmieście bezpłatny parking, z blisko 2 500 miejscami parkingowymi i 300 miejscami dla rowerów.

Źródło:

Riviera