Stwórz funkcjonalną kuchnię z Lidl Polska!

Już od czwartku 26 stycznia w sklepach Lidl Polska będą dostępne praktyczne meble kuchenne oraz urządzenia, dzięki którym przyrządzanie posiłków stanie się prostsze i szybsze.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska

W nowej ofercie sieci znajdzie się m.in. beztłuszczowa frytkownica marki Silvercrest o mocy 900  W  (149  zł/  1  zestaw1). Wbrew pozorom, za jej pomocą można przyrządzać różne dania, w  tym również całkiem zdrowe – to zasługa faktu, że urządzenie ma aż 4 różne funkcje (opiekanie, pieczenie, smażenie oraz grillowanie). Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby we frytkownicy przygotować porcję warzyw lub mięsa, danie główne albo przekąskę – np. prażone orzechy. Co więcej, ze względów ekonomicznych i praktycznych, jest to korzystniejsze niż używanie piekarnika. Frytkownica szybciej się nagrzewa (pozwala przyrządzić wiele dań w  zaledwie w 30 min.), ponadto nie wymaga uciążliwego czyszczenia; na jej umycie potrzeba zaledwie chwili. Na tym nie kończą się zalety urządzenia marki Silvercrest.

Zużywa ono niewiele oleju, więc przyrządzone w ten sposób frytki są mniej kaloryczne od tych z  fast- foodów. Pożywny posiłek warto popić świeżo wyciskanym sokiem. Można go łatwo przygotować za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej marki Silvercrest (249 zł/ 1 zestaw)2. Taki napój stanowi idealne źródło witamin, dlatego dobrze jest pić go codziennie – niezależnie od tego, z jakich warzyw albo owoców powstaje. Urządzenie pracuje z częstotliwością 60  obr./min (dzięki temu sok zachowuje składniki odżywcze) i ma kilka praktycznych rozwiązań, np. otwór o  dużej średnicy (75 mm). Mieszczą się w nim np. jabłka. Jeśli ktoś lubi samodzielnie przygotowywać soki oraz posiłki, powinien zaopatrzyć się także w kuchenną wagę elektroniczną Silvercrest (29,99 zł/ 1 zestaw), dostępną w 3 różnych wzorach i  wyposażoną w  automatyczny wyłącznik.

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska

Meble do każdej kuchni
Kuchnia składa się nie tylko ze sprzętów AGD, lecz także funkcjonalnych mebli. One także będą dostępne w sklepach Lidl Polska od czwartku 26 stycznia. Wielu osobom może przydać się m.in. szafka kuchenna na 4 samobieżnych kółkach (299 zł/ 1 zestaw), mająca blat z drewna bambusowego i zintegrowany regał boczny z obszernymi przegrodami. W razie potrzeby 2  kółka da się zablokować, by szafka się nie przesuwała. Wyposażono ją w szufladę, wysuwany, metalowy kosz, półkę oraz miejsce na wino. Dzięki temu wszystkie niezbędne w kuchni rzeczy można mieć zawsze pod ręką.

W niewielkich mieszkaniach doskonale sprawdzi się także składany stolik marki Livarno o wymiarach 30 cm x 60 x 80 cm (po złożeniu) lub 150  cm  x  74  cm x 80 cm (po rozłożeniu), za 499 zł. Oprócz dzielonego, stabilnego blatu o  nośności 30 kg, ma 4  funkcjonalne szuflady. Stolik nadaje się więc zarówno do jedzenia, jak i nauki albo pracy. Aby przebiegała ona efektywnie, niezbędne jest dobre oświetlenie – zapewni je np. podszafkowa lampa LED (29,99 zł/ 1 zestaw) z  wychylanym reflektoremJuż od czwartku 26 stycznia te i inne, praktyczne elementy wyposażenia kuchennego, będą dostępne w sklepach Lidl Polska.

1 Cena od 26.01.2023 r. do 29.01.2023 r., obowiązująca wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Cena regularna: 179 zł/ 1 zestaw.

2 Cena od 26.01.2023 r. do 29.01.2023 r., obowiązująca wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Cena regularna: 329 zł/ 1 zestaw.

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska