Stwórz Familijny plakat filmowy i wygraj jedną ze 100 wyjątkowych nagród!

Dla wszystkich miłośników filmowego świata i smakoszy idealnie chrupiących wafelków mamy ekscytującą wiadomość. 29 stycznia br. rusza kolejna edycja konkursu „Familijne Wieczory Filmowe – Premiery”. W tegorocznej odsłonie zabawy na uczestników czekają atrakcyjne nagrody w postaci rocznych kart Unlimited, plakaty filmowe oraz zapasy wafli Familijne. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
konkurs Familijne wieczory filmowe

„Familijne Wieczory Filmowe – Premiery” to konkurs adresowany do pasjonatów kina i wielbicieli wysokiej jakości przekąsek, łączących kruchy wafelek z aksamitnym kremem, dostępnym w jednym z 11 smaków. Aby wziąć w nim udział, wystarczy kupić dwa dowolne opakowania wafli Familijne, zachować paragon i zarejestrować go na stronie www.familijne.pl. Następnie, korzystając z przygotowanego generatora, należy stworzyć autorski Familijny plakat premiery kinowej. 100 najciekawszych projektów zostanie nagrodzonych rocznymi kartami Unlimited umożliwiającymi nielimitowany dostęp do kin Cinema City w całej Polsce, plakatami filmowymi oraz smakowitym zapasem wafelków.

NOWOŚĆ Familijne Gofrowe o smaku słony karmel

Jak wiadomo żaden dobry film nie może obejść się bez odpowiedniej przekąski.

Z tego względu tegoroczne „Familijne Wieczory Filmowe – Premiery” wspierają Familijne Gofrowe o smaku słonego karmelu z dodatkiem soli morskiej! To wyjątkowe wafle, które łączą w sobie niezwykłą chrupkość z niesamowicie lekkim, puszystym i obłędnie karmelowo-słonym kremem, sprawiającym, że Mus je schrupać… zanim znikną!

Familijne Gofrowe Słony Karmel, 140 g, cena det. ok. 4,99 zł/ szt.

FAMILIJNE-WAFLE-GOFROWE-SŁONY-KARMEL-(24x130g)-3,22-kg
Familijne_Wieczory_Filmowe

Źródło:

Colian