Spotkanie o pięknie z marką REMÉ

12 MARCA 2024 DZIENNIKARZE Z NAJWAŻNIEJSZYCH MAGAZYNÓW PORADNIKOWYCH, LUKSUSOWYCH I BRANŻOWYCH, A TAKŻE PRZEDSTAWICIELE POPULARNYCH PORTALI INTERNETOWYCH ORAZ INFLUENCERZY MOGLI WZIĄĆ UDZIAŁ W PANELU DYSKUSYJNYM, KTÓREGO GŁÓWNYM BOHATEREM BYŁ… KOLAGEN. SWOJE SPOSOBY NA DBANIE O SIEBIE ZDRADZIŁA TEŻ AKTORKA MARIETA ŻUKOWSKA, AMBASADORKA MARKI.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
spotkanie piękna REMÉ

We wtorkowe popołudnie 12.03 marka Remé zaprosiła do urokliwego warszawskiego hotelu Verte przedstawicieli mediów i influencerów do rozmowy i wymiany doświadczeń na temat pielęgnacji i holistycznego dbania o siebie. Spotkanie poprowadziła prezenterka Agnieszka Borysiuk. Zaproszeni eksperci: Marta Bem – kosmetolog z wieloletnim stażem, pasjonatka i znawczyni Ajurwedy oraz ambasadorka holistycznego podejścia do piękna podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat pielęgnacji, a Krzysztof Czerwiński – Doradca Medyczny USP Zdrowie tłumaczył, na czym polega fenomen kolagenu, jak wybrać skuteczny suplement i czy… kolagen działa, rozwiewając część mitów na temat tego popularnego składnika. Zaproszeni eksperci odpowiadali też na wnikliwe pytania zaproszonych gości.

Wiele emocji wzbudziła obecność Mariety Żukowskiej, jednej z najbardziej utalentowanych aktorek filmowych i teatralnych młodego pokolenia, która od początku istnienia Remé z wdziękiem pełni rolę ambasadorki marki. Aktorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat suplementu – w końcu od wielu miesięcy jest jego wierną użytkowniczką.

W ramach wydarzenia dla gości przygotowano stację kolagenową, w której można było spróbować różnych smaków Kolagenowej Formuły Piękna Remé. Chętni mogli też skorzystać z profesjonalnego badania skóry przy użyciu nowoczesnego urządzenia Lumiscan, które przeprowadzali doświadczeni kosmetolodzy. Kuluarowe rozmowy umilał koncert fortepianowy, pyszne jedzenie, a toast wznoszono niczym innym, jak Kolagenową Formułą Piękna Remé.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR