Słodycze Favorina o 50% taniej – idealny wybór na Mikołajki i Święta!

Słodycze są doskonałym prezentem niezależnie od okazji, dlatego od 28  listopada do 6 grudnia w sklepach Lidl Polska będzie obowiązywała specjalna akcja promocyjna: przy zakupie dwóch produktów marki Favorina, cena drugiego z  nich zostanie obniżona o 50%!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska

Oferta słodyczy Favorina jest niezwykle bogata – obejmuje dziesiątki gustownie zapakowanych produktów, takich jak świąteczne ciasteczka w puszce (12,99  zł/  1  opak.), pierniki norymberskie (9,99 zł/ 1 opak.) czy nadziewane praliny (6,49  zł/  1  opak.). Idealnie sprawdzą się jako podarunek dla bliskiej osoby, zwłaszcza, że nie ma bardziej uniwersalnego prezentu niż łakocie. Ucieszą się z nich dzieci i osoby starsze, kobiety oraz mężczyźni.

Co więcej, słodycze Favorina można wykorzystać jako poczęstunek w  trakcie różnego rodzaju spotkań: rodzinnych, firmowych, świątecznych itp. Już od poniedziałku 28 listopada do wtorku 6 grudnia w sklepach Lidl Polska będzie obowiązywała specjalna akcja promocyjna – przy zakupie dwóch produktów marki Favorina (można je dowolnie mieszać), tańszy zostanie przeceniony o 50%1. Warto kupić dobre słodycze w atrakcyjnej cenie. Chwil, by cieszyć się nimi z rodziną i  przyjaciółmi, na pewno nie zabraknie.

1 Klient może jednorazowo nabyć maks. 8 opakowań w cenie promocyjnej. Akcją promocyjną nie są objęte artykuły zmiennowagowe.

Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska