Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna

Idealny wybór ochrony przeciwsłonecznej na lato? Jest tylko jeden. NUXE Sun, czyli cała linia, która kompleksowo dba o ciało, a także włosy. Nie tylko chroni przed szkodliwymi skutkami promieniowania UVA i UVB, ale też przynosi ukojenie przegrzanej skórze. Zanurz się w kąpieli słonecznej z szeroką gamą zmysłowych konsystencji i zapachów!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
piękna opalenizna

Przenieś pielęgnację przeciwsłoneczną na wyższy poziom i pozwól sobie na rozkoszowanie się latem. Formuły produktów ochronnych z linii NUXE Sun zawierają ekskluzywny, opatentowany system ochrony przeciwsłonecznej, łączący 2 estry i 3 organiczne filtry przeciwsłoneczne, które słyną ze skutecznej ochrony UVA/UVB o szerokim spektrum działania. Co więcej, kosmetyki nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne ani ekosystem morski. Dzięki NUXE Sun możesz w pełni delektować się słońcem!

2 RAZY WIĘKSZA OCHRONA UVA*

Fotostarzenie (photo-aging) to przedwczesne starzenie się skóry spowodowane nadmierną ekspozycją na promienie UV, zwłaszcza UVA. Prowadzi to do powstawania nadmiaru wolnych rodników, które uszkadzają struktury komórkowe, kolagen i elastynę. Aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez promieniowanie, produkty przeciwsłoneczne NUXE posiadają współczynniki ochrony, których wartości są średnio dwa razy wyższe niż minimalne poziomy wymagane przez przepisy europejskie.

* Test in vitro – średni wynik x2 dla wszystkich produktów ochronnych NUXE SUN w porównaniu z wymogami przepisów europejskich

ANTYOKSYDACYJNA OCHRONA KOMÓRKOWA

Produkty przeciwsłoneczne NUXE zawierają w 100% naturalny duet przeciwutleniaczy składający się z ekstraktów z ryżu i rozmarynu. Ta botaniczna kombinacja zapewnia prawdziwą ochronę komórkową i zapobiega przedwczesnemu fotostarzeniu się skóry poprzez zwalczanie wolnych rodników, jednocześnie pomagając chronić DNA jej komórek.

CZYSTE FORMUŁY OCHRONY PRZECIWSŁONECZNEJ(1)

TESTOWANE W WARUNKACH MORSKICH

Aby w jak najmniejszym stopniu wpływać na ekosystem wodny, formuły NUXE Sun zostały przetestowane w warunkach morskich, przy użyciu 4 uzupełniających się testów: na algach słodkowodnych, algach morskich, bakteriach oraz koralowcach reprezentujących cały ten ekosystem.

Na ochronę UV w każdej z formuł NUXE Sun składają się tylko 3 organiczne filtry przeciwsłoneczne(1), które są rygorystycznie dobrane pod kątem ich bezpieczeństwa. Produkty nie zawierają również kontrowersyjnych filtrów przeciwsłonecznych, takich jak oktokrylen, oksybenzon i homosalat, aby maksymalnie ograniczyć wpływ na środowisko morskie. Ponadto ich formuły są wodoodporne(2), co zmniejsza rozpraszanie filtrów przeciwsłonecznych podczas pływania.

(1) Formuła Clean według NUXE dla preparatów ochronnych NUXE Sun: powstaje w procesie ciągłego doskonalenia zapewniając najlepszą równowagę między naturalnością, skutecznością, zmysłowością i wpływem na środowisko, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Więcej informacji na stronie www.nuxe.com.

(2) Z wyjątkiem Mleczka do twarzy i ciała w sprayu SPF 30, Zachwycającego kremu do opalania twarzy i ciała SPF 50 oraz Mleczka do opalania twarzy i ciała SPF 50.

DOŚWIADCZENIE ZMYSŁOWE NIE Z TEJ ZIEMII

Wyjątkowe konsystencje produktów do pielęgnacji NUXE Sun zachwycają i rozpieszczają zmysły. Ich formuły nie kleją się i nie pozostawiają nieestetycznych białych śladów. Ponadto każdy z produktów roztacza tę samą wakacyjną aurę dzięki harmonii nut zapachowych słodkiej pomarańczy, wanilii i gardenii tahitańskiej.

NAJLEPSZA OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

NUXE Sun Zachwycający krem do opalania twarzy i ciała — wysoka ochrona SPF 50

92 zł/50 ml

Chroń swoją twarz za pomocą tego otulającego kremu o doskonałej, kremowej konsystencji. Produkt nie pozostawia tłustego wykończenia, uczucia lepkości, białego filmu ani nieestetycznego nalotu. Skutecznie nawilża i przywraca komfort skórze. Zapewnia komórkową ochronę przeciwstarzeniową(1), a 95% użytkowników(2) potwierdza, że zapobiega powstawaniu przebarwień.

NUXE Sun Zachwycający krem do opalania twarzy i ciała — wysoka ochrona SPF 50
NUXE Sun Brązujący olejek do opalania twarzy i ciała SPF 50

NUXE Sun Brązujący olejek do opalania twarzy i ciała SPF 50

112 zł/150 ml

Olejek o jedwabistej i lekkiej konsystencji oraz satynowym wykończeniu nie pozostawia uczucia lepkości. Zapewnia ochronę UVA/UVB o szerokim spektrum dzięki ekskluzywnemu, opatentowanemu systemowi filtrów przeciwsłonecznych(3). Został wzbogacony o ekstrakty z ryżu i rozmarynu, które posiadają właściwości antyoksydacyjne oraz chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem się. 87% użytkowników(4) potwierdza, że zapobiega powstawaniu przebarwień, a 100%(4), że ich opalenizna jest świetlista.

NUXE Sun Mleczko do twarzy i ciała w sprayu SPF 50

138 zł/150 ml

Jego lekka konsystencja roztapia się na skórze, błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia białego filmu. Ekskluzywny i opatentowany system filtrów przeciwsłonecznych(3) zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA/UVB. 95%(5) użytkowników jest zadowolonych z jego działania zapobiegającego powstawaniu przebarwień, a 100%(6) czuje, że ich skóra jest nawilżona.

NUXE Sun Mleczko do twarzy i ciała w sprayu SPF 50

NUXE Sun Dwufazowy ochronny olejek do włosów

85 zł/100 ml

Kilka rozpyleń tej ultralekkiej, dwufazowej mgiełki zapewnia włosom multi-ochronę dzięki 2 filtrom przeciwsłonecznym. Zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, nawilża oraz chroni ich kolor. Może być stosowana podczas pływania, aby eliminować wpływ soli i chloru na włosy. Formuła bogata w organiczne oleje kokosowy i Jojoba pomaga zregenerować włókna włosów, pozostawiając je lśniące, bez efektu obciążenia.

(1) Test in vitro. (2) Test użytkowania pod nadzorem dermatologicznym – 20 ochotników. % satysfakcji po 28 dniach stosowania. (3) Połączenie 3 filtrów przeciwsłonecznych i 2 estrów. (4) Test użytkowania pod nadzorem dermatologicznym – 20 ochotników. % zadowolenia po 28 dniach stosowania. (5) Test stosowania pod nadzorem dermatologicznym – 22 ochotników. Procent zadowolenia bezpośrednio po aplikacji. (6) Test instrumentalny – 11 ochotników. 8 Test instrumentalny – 22 ochotników.

TROSKA O SKÓRĘ PO KĄPIELI SŁONECZNEJ

NUXE Sun Orzeźwiający balsam po opalaniu do pielęgnacji twarzy i ciała

87 zł/200 ml

Ulubieniec wielbicielek kąpieli słonecznych. Balsam po opalaniu naturalnego pochodzenia, wzbogacony aloesem dla maksymalnego nawilżenia skóry (do 24h (1)). Zawiera również proszek karobowy, który podkreśla opaleniznę i przedłuża ją o 2 tygodnie(2). Koi i intensywnie regeneruje rozgrzaną skórę po całym dniu spędzonym na słońcu.

NUXE Sun Nawilżający samoopalacz w piance

NUXE Sun Nawilżający samoopalacz w piance

121 zł/150 ml

Dzięki lekkiej konsystencji, pianka błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając smug i zacieków na skórze ani plam na ubraniach. Łączy DHA oraz kwas hialuronowy w 100% pochodzenia naturalnego. Dodatkowo zapach DHA jest niewyczuwalny, a pianka nałożona na skórę roztacza delikatny aromat wanilii, który przywodzi na myśl piaszczystą plażę. Bezpośrednio po aplikacji 90% użytkowników(3) stwierdziło, że ich opalenizna jest równomierna i wygląda naturalnie.

NUXE Sun Woda zapachowa

79 zł/100 ml

Butelka przywodzi na myśl ciepły blask lata, skrywając charakterystyczne nuty rozpalające zmysły – urzekającą harmonię słodkiej pomarańczy, gardenii tahitańskiej i wanilii. Nie należy wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych bezpośrednio po aplikacji.

(1) Test instrumentalny – 11 ochotników. (2) Test instrumentalny – 22 ochotników. (3) Test użytkowania pod nadzorem dermatologicznym – 20 ochotników. Procent zadowolenia bezpośrednio po aplikacji.

DLA OCEANU WOLNEGO OD PLASTIKU

Zanieczyszczenie tworzywami sztucznymi to poważne zagrożenie dla oceanów: obecnie jedna trzecia odpadów z tworzyw sztucznych wytwarzanych na całym świecie nie jest przetwarzana w ramach tradycyjnego systemu segregacji. Zamiast tego każdego roku 8 milionów ton plastiku trafia do oceanów na całym świecie. We Francji oznacza to 6000 ton plastiku, czyli prawie 1,2 tony na kilometr linii brzegowej.

NUXE współpracuje z ekologiczną organizacją pozarządową Oceanoplastic, aby podjąć działania przeciwko tym zanieczyszczeniom. Organizacja ta zbiera odpady z mórz i plaż, identyfikuje źródła zanieczyszczenia tworzywami sztucznymi i zapobiega ich dalszym szkodliwym działaniom. Oprócz prac badawczych Oceanoplastic prowadzi kampanie mające na celu zwiększanie świadomości konsumentów poprzez programy edukacyjne i działania zachęcające do indywidualnej odpowiedzialności.

Zainicjowane 4 lata temu partnerstwo pomogło zintensyfikować działania m.in. na Martynice. Zorganizowano 6 dużych kampanii zbiórki, w których wzięło udział łącznie ponad 260 uczestników. Odpowiada to prawie 50 m3 odpadów usuniętych z Morza Karaibskiego w ciągu 4 lat przy wsparciu NUXE. Na plażach rozdawano torby, aby umożliwić spacerowiczom zbieranie plastiku wzdłuż linii brzegowej i wyrzucanie go do najbliższego kosza. Przeprowadzono również wiele akcji uświadamiających w formie konferencji i debat ze szkołami, stowarzyszeniami i innymi organami sektora publicznego i prywatnego.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR