Ruszyło pierwsze wakacyjne centrum technologiczne na Helu

Darmowy przegląd techniczny urządzeń Apple oraz smartfonów dowolnej marki i bezpłatne SPA sprzętu – każda z tych usług realizowana od ręki w maksymalnie 15 minut. Najnowsze modele iPhone i Motorola już od 49 zł miesięcznie i odnowione smartfony z dwuletnią gwarancją. A do tego konkursy z iPhone’ami do wygrania, spotkania z influencerami i warsztaty dla dzieci. To tylko część atrakcji, jakie Digital Care, największy na polskim rynku dostawca usług dla urządzeń mobilnych, oferuje w swojej wakacyjnej przyczepie na półwyspie Helskim. Rozpoczął się Digital Care Camp 2022, który potrwa aż do końca sierpnia. W tym czasie w Chałupach każdy fan nowych technologii znajdzie coś dla siebie.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
15 lipca w Chałupach na polu namiotowym numer 3 ruszył Digital Care Camp 2022. To wakacyjny punkt usługowy, w którym do końca sierpnia na turystów oraz mieszkańców półwyspu Helskiego czekają sprzedawcy i serwisanci z Grupy Digital Care. Wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie sprawdzić stan swojego sprzętu elektronicznego – telefonów każdej marki oraz iPhone’ów, MacBook’ów i iPad’ów od Apple, a także za darmo sprezentować SPA swojemu smartfonowi. To jednak niejedyne oferty, jakie przygotował organizator wraz ze swoimi partnerami – Motorolą oraz serwisami iMad i MTTC.

Wynajem długo i krótkoterminowy
W ofercie wynajmu długoterminowego Digital Care Camp znajdują się iPhone’y od serii 10 w górę oraz nowości Motoroli – Edge 20 Pro, 30 i 30 Pro. Podczas wakacyjnego Campu na klientów czeka także specjalna usługa serwisowa „No worries” w promocyjnej cenie, w ramach której – w przypadku mechanicznego uszkodzenia smartfona lub jego zalania – raz na 12 miesięcy zostanie on przywrócony do pełnej sprawności.
Oprócz urządzeń mobilnych w przyczepie Digital Care można zaopatrzyć się także w wyjątkowy sprzęt, idealny na wakacyjny wypoczynek. Organizator na wynajem krótkoterminowy udostępnia m.in. elektryczne rowery i hulajnogi, którymi można przejechać się na wycieczkę wzdłuż Półwyspu Helskiego. Na amatorów fotografii czekają z kolei kamera GoPro i dron, a na wielbicieli dobrego kina, którzy chcą zorganizować wieczór filmowy w plenerze, projektor i ekran o przekątnej 111 cali. Wszystkie urządzenia można wypożyczyć już na jeden dzień.

Do Chałup na zakupy
Na polu namiotowym Chałupy 3 na wczasowiczów czekają również akcesoria – szkła i folie ochronne, etui tradycyjne czy wodoodporne oraz powerbanki i głośniki np. JBL 6 w różnych kolorach. Dodatkowo kupić można odnowione smartfony w atrakcyjnych cenach, z aż dwuletnią gwarancją. Digital Care oferuje także odkup starego smartfona, któremu da nowe życie, a klient zyska zniżkę na nowy model, dostępny od ręki. Podczas trwania Campu do Chałup 3 można też przynosić elektrośmieci – wszystkie zepsute urządzenia zostaną bezpiecznie zutylizowane, a zbiórka jest w pełni bezpłatna.

Naprawa z dojazdem od Władysławowa do Helu
Jeśli podczas wakacyjnego wypoczynku dojdzie do uszkodzenia smartfona, na pomoc ruszy mobilny serwis Digital Care. Serwisant bezpłatnie dojedzie na skuterze do dowolnego punktu na Półwyspie Helskim, na miejscu oceni uszkodzenie i, jeśli będzie to możliwe, wykona naprawę. W ramach usługi z dojazdem lub w Digital Care Camp można także wymienić baterię w telefonach Apple czy Samsung w specjalnej, wakacyjnej cenie.

Zależy nam, by podczas Digital Care Camp 2022 spotykać się z ludźmi korzystającymi z nowych technologii. Chcemy ich wspierać oraz oferować usługi i wydarzenia, które sprawią, że urlop w okolicach Chałup będzie jeszcze bardziej udany. Wiemy, że uszkodzony telefon może popsuć nawet najlepsze plany urlopowe. Z tego względu, oprócz w pełni autoryzowanych napraw urządzeń mobilnych – na Campie czy mobilnie, proponujemy klientom również wynajem m.in. iPhone’ów i smartfonów Motorola, a także zakup odnowionych telefonów komórkowych – mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Group Marketing Director Digital Care.

Atrakcje dla młodszych i starszych
Digital Care Camp 2022 to nie tylko elektronika. Od lipca do sierpnia Digital Care organizuje także ciekawe spotkania w plenerze dla wszystkich wczasowiczów, bez względu na wiek. W każdy czwartek o 18.00 na polu namiotowym Chałupy 3 odbywają się warsztaty z fotografii mobilnej. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnego fotografa pozwalają poznać tajniki robienia zdjęć oraz dają możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu kadrowania, dobierania światła czy kompozycji – dodaje Agnieszka Jaśkiewicz z Digital Care.
Z kolei w piątki o godz. 10.00 na terenie Campu odbywać się będą warsztaty dla najmłodszych o tematyce ekologicznej i technologicznej. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się m.in. co kryje się w smartfonie, z jakich narzędzi korzystają serwisanci naprawiający telefony, czym są elektrośmieci i jakie nawyki warto mieć, aby być bardziej przyjaznym dla planety.

Do współpracy podczas Digital Care Camp 2022 zostali zaproszeni również influencerzy. Harmonogram spotkań z nimi można znaleźć na stronie: https://digitalcarecamp.pl/

Konkursy z nagrodami
Żaden udany event nie może się odbyć bez konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, dlatego podczas Digital Care Camp 2022 wygrać można będzie iPhony. Można je zdobyć na dwa sposoby. Pierwszym jest pokazanie, w jaki sposób spędzamy wolny czas w trakcie wakacji. Drugim zaś podzielenie się swoim wakacyjnym eko nawykiem.

Więcej informacji na temat oferty oraz wszystkich atrakcji obowiązujących podczas Digital Care Camp 2022, w tym konkursów oraz warunków przystąpienia do nich, można znaleźć na stronie www.digitalcarecamp.pl, a także pod numerem telefonu 799 366 383.
Digital Care
Digital Care to największy na polskim rynku dostawca usług dla urządzeń mobilnych, działający od 2012 roku. Współpracuje z sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami. Aktualnie firma działa na 12 rynkach w Europie, Azji i Afryce i łącznie obsługuje na całym świecie ponad 3,8 mln klientów.

Źródło:

Digital Care