Ruszyła sprzedaż biletów na grę miejską dla fanów literatury Young Adult

W dniach 11-25 października odbędzie się jesienna edycja Targów Książki Empiku. Jak co roku na uczestników czekać będzie wiele inspirujących rozmów z autorami transmitowanych online. Nie zabraknie też spotkań na żywo z najpopularniejszymi twórczyniami literatury Young Adult, a także wydarzeń specjalnych. Jednym z nich jest gra miejska End of love z ich udziałem. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Ruszyła sprzedaż biletów na grę miejską dla fanów literatury Young Adult

End of love to mobilna gra terenowa, która odbędzie się 14 października w Warszawie. Na uczestników czekają misje inspirowane książkami bestsellerowych autorek: Unique Aleksandry Negrońskiej, Bad Move Agaty Polte i Smak gorzkiej czekolady Weroniki Ancerowicz. Gracze będą się przemieszczać po trasie wyznaczonej przez GPS, rozpoczynając od Placu Unii a kończąc w Złotych Tarasach, i na nowo odkryją historię utraconej miłości. Zmierzą się z wieloma zadaniami, które przybliżą ich do rozwikłania głównej łamigłówki. Co ważne, po drodze spotkają każdą z autorek! Będą musieli wykazać się znajomością ich twórczości, kreatywnością i wiedzą ogólną.

Na trzech najlepszych graczy czekają nagrody – karty prezentowe do Empiku o wartości 1000 zł, 500 zł i 300 zł. Ponadto troje zwycięzców (wraz z osobami towarzyszącymi) weźmie udział w kameralnym spotkaniu z autorkami.

Gra jest jednym z wydarzeń specjalnych przygotowanych przez Empik w ramach jesiennej edycji Targów Książki, które odbędą się online w dniach 11-24 października. W ciągu tych dwóch tygodni czytelnicy mogą liczyć m.in. na atrakcyjne promocje, gorące premiery, książki z autografami oraz spotkania online z najpopularniejszymi polskimi i zagranicznymi autorami.

Gra miejska End of love odbędzie się w Warszawie 14 października. Wydarzenie jest biletowane. Liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki w cenie 30 zł (plus opłata serwisowa) można kupić na stronie Going. Na miejscu uczestnicy otrzymają pakiety startowe. Pierwsza grupa wyruszy o godz. 10.00, pokonanie trasy zajmie około 2 godzin.

Źródło:

Empik