Ruszaj się! Z kolekcją Flik Flak Sport Lovers każde dziecko jest małym mistrzem

Na rolkach do szkoły? Kibicowanie ulubionej drużynie? Kolekcja Flik Flak Sports Lovers podąża za aktywnym trybem życia dziecka – dbając przy tym o umiejętność odczytywania godzin. Te zegarki Swiss Made otrzymują najwyższe noty za styl. Są przy tym tworzone z myślą o przyszłości; ich obudowy i akcesoria do nich wykonano z tworzywa bio, a paski z PET z recyklingu. Każdy z dwunastu modeli odpowiada jednej dyscyplinie sportu, a wszystkie uruchamiają wyobraźnię i motywują do poruszania się. Czas się ruszyć…
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Flik Flak
Fot. Flik Flak

Życie rzadko bywa tylko białe lub czarne, dlaczego więc pingwin nie miałby praktykować jogi? BRRAVE PINGUINS pokazuje te giętkie stworzenia próbujące w pastelowym otoczeniu uzyskać pozycję psa. Z uszami rozwianymi na wietrze króliki z BE HOPPY! ani myślą się zatrzymać, nawet jadąc z górki. Koty dokazują w świetle reflektorów na zegarku BALLERICHAT. W baletkach i spodniczkach tutu pasujących do koloru tarczy odliczają czas do bisów i gorących braw.

Marzenie o podróżach w czasie zainspirowało model SOCCEROZAURUS, z ery dinozaurów. Miejmy nadzieję, że żadne rogi czy kolce nie zaplączą się w siatce bramki. Otwarte zielone przestrzenie goszczą rowery z BIKYWAY, przy czym elegancki granat i biel grafiki nadają zegarkowi stylowy wygląd.

Szukasz nowego instruktora surfowania? Może zadzwonisz po przyjaznego rekina z zegarka YEEEW, który poniesie dziecko na fali wyobraźni z kanapy wprost nad morze? DISCO POP to nadmorskie wakacje na małej rączce. Kultowe symbole: od tęczy po lody na patyku, pozwalają cieszyć się latem w mieście przez cały rok. Podobno HOLLY HOPPER wystroił się tak elegancko do konkursu ujeżdżania. Rozetka i statuetka świadczą o udanym starcie. Masz wrażenie, że czas mija za szybko? Młodzi posiadacze tego zegarka na pewno zechcą jeździć na desce do późna ze SKATE SQUAD, nawiązującym pięknym czarnym tłem do wieczoru w mieście. Obrotowe bezele z tworzywa bio wyróżniają trzy zegarki, które dorastają wraz z dziećmi, wykazując, podobnie jak one, pierwsze cechy dorosłości. TRY HIGH swoją kanciastą grafiką i tekstami w stylu komiksowym przypomina opowieść graficzną. Dynamika boiska piłkarskiego w modelu GOAL! Ma jedno na celu: zdobycie bramki. Czerwone akcenty ostrzegą przed czerwonymi kartkami, których przecież nie chcemy.

Prędkość i bystre oko rywalizują ze sobą w RIDE ALONG. Trojka może być szczęśliwą liczbą , o ile właściciel zegarka skoncentruje się na drodze przed sobą. Aparaty gotowe? Dzieciaki pędzące przed siebie w nowych zegarkach są gotowe na fotofinisz.

Fot. Flik Flak
Fot. Flik Flak
Flik Flak
Flik Flak to ulubione zegarki dzieci z całego świata, które już od 1987 roku pozwalają im kontrolować czas. To pierwsze zegarki dla dzieci, które w udany sposób połączyły naukę odczytywania godziny z dobrą zabawą i rozrywką. Zegarki Flik Flak są w całości Swiss made z materiałów wolnych od BPA. Ich główki, pętle, języczki i sprzączki są wykonane z materiału RilsanR, pochodzącego z nasion rącznika pospolitego, a paski tekstylne zostały przetworzone z butelek PET. Zegarki napędzane przez szwajcarski mechanizm kwarcowy są wstrząsoodporne i nadają się do prania w pralce w temperaturze do 40oC. Flik Flak jest marką Swatch Group, największego producenta i dystrybutora zegarków na świecie, posiadającego 160 zakładów produkcyjnych na terenie Szwajcarii.

Źródło:

Flik Flak