Roma&Reiff – nowe miejsce na modowej mapie Warszawy

W dniu 7 grudnia 2023 roku, w samym sercu warszawskiego Mokotowa, miało miejsce spektakularne otwarcie atelier modowego Roma&Reiff, którego założycielka – Marzena Reiff wprowadza na polski rynek nowy wymiar elegancji.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
scena z: Karolina Nowakowska, Marzena Reiff, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Marka Roma & Reiff została założona w 1997 roku przez Marzenę Romę Reiff z myślą o ubieraniu dojrzałych kobiet. Kierowana  jest do pań, które cenią sobie prostotę, swobodę i elegancje. Kolekcje proponowane przez Marzenę charakteryzują się klasycznymi wzorami z nutą nowoczesności. Projektantka stawia na krótkie serie (zależy jej na niepowtarzalności), wysoką jakość tkanin i precyzję wykonania. Większość ubrań z metką Roma & Reiff wykańczana jest ręcznie. W ofercie atelier znajdziemy również odzież szytą na miarę – suknie ślubne, koktajlowe, wieczorowe.

Marzena Reiff od lat ubiera panie o różnych sylwetkach, zapewniając, że w jej ubraniach dobrze wyglądają nie tylko szczupłe modelki. Jej pracownię odwiedza wiele znanych osób, które od lat wybierają Roma&Reiff na różne okazje, od eleganckich bankietów po red carpet.

———

———

Na otwarciu pojawiły się m.in. ubrane w kreacje Roma&Reiff Beata Ścibakówna, Joanna Racewicz, Magdalena Waligórska i Karolina Nowakowska. 

Źródło:

Roma & Reiff