Rex, Benek, Oli, Sisi i Lili – gwiazdami pokazu mody! Psiaki do adopcji na wybiegu osiemnastej edycji Fashion Weeka w Manufakturze

Łódzkie święto mody – Manufaktura Fashion Week zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend w rotundzie galerii handlowej pojawią się gwiazdy, amazonki, goście specjalni i… psy do adopcji z fundacji OTOZ Animals Łódź.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Rex, Benek, Oli, Sisi i Lili – gwiazdami pokazu mody

Tegoroczna edycja Manufaktura Fashion Week ma pomóc ukazać przemysł modowy z bardziej ludzkiej, różnorodnej strony. Niektóre z pokazów mają ważny – społeczny wymiar. Na wybiegu w rotundzie galerii handlowej pojawią się m.in. amazonki ze Stowarzyszenia Amazonek z Warszawy, które udowodnią, jak wielka jest kobieca siła. Dla wielu z nich walka z rakiem piersi była początkiem nowego życia – na własnych zasadach, bez ograniczeń. Kolejnym wydarzeniem o społecznym charakterze będzie akcja #REALLOOKCHALLENGE, czyli promocja kampanii „Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline”, która wskazuje na problem z mediami społecznościowymi, a dokładniej ze zdjęciami ukazującymi, idealne ciała, luksusowe style życia i pozornie doskonałe relacje międzyludzkie.

W Manufakturze pojawią się także nietypowi, bo czworonożni goście. W trakcie specjalnego pokazu, na wybiegu pojawi się kilku psich podopiecznych OTOZ Animals Łódź, które od wielu lat współpracuje z Manufakturą na rzecz skrzywdzonych zwierząt. Bez obaw, bezpieczeństwo psiaków będzie najważniejsze:

———

———

W pokazie wezmą udział wyłącznie te psiaki, które dobrze czują się wśród ludzi i nie przeszkadza im mnogość różnych bodźców. Wolontariusze OTOZ Animals świetnie znają swoich podopiecznych, a jednocześnie chcą nagłośnić ich nierzadko ciężki los i w tak niekonwencjonalny sposób pomóc im znaleźć nowy, kochający dom – Monika Langner, rzeczniczka prasowa Manufaktury.

Na czas pokazu OTOZ Animals, muzyka i oświetlenie zostaną przytłumione, a samo stanowisko OTOZ Animals Łódź zostanie ulokowane poza rotundą, w spokojnym pasażu handlowym obok sklepu Grycan. Na modowym wybiegu pojawią się Rex, Benek, Oli, Sisi i Lili, pięć cudownych piesków, które tylko czekają na znalezienie kochającego domu.
 

Proszę się nie obawiać o bezpieczeństwo zwierząt. Pieski, które wyjdą na wybieg uczestniczyły już w podobnych aktywnościach i są do tego przyzwyczajone. Dla nich to ogromna szansa na znalezienie nowego domu. Podczas otwarcia Maxi Zoo w Manufakturze miało miejsce podobne wydarzenie, na którym dwójka naszych podopiecznych znalazła nowych opiekunów. To doskonały dowód na to, że takie akcje działają i są potrzebne – Lidia Kaźmierczak, OTOZ Animals Łódź.

Pokaz mody z pieskami do adopcji odbędzie się w sobotę (14.10) o godzinie 13:00. APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi.

Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 19 obiektach handlowych zlokalizowanych w 15 największych miastach w kraju. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową – Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

Źródło:

Manufaktura