Relacja z Dnia Dziecka w Galerii Młociny | zdjęcia

Zakończył się Dzień Dziecka w warszawskiej Galerii Młociny. Przez cały czwartek najmłodsi wraz z bliskimi bawili się wyśmienicie, korzystając ze słodkich atrakcji przygotowanych przez centrum handlowe.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Galeria Młociny_Dzień Dziecka

Na odwiedzających czekały: wata cukrowa, balony z helem w kształcie słodkości, kolorowe dekoracje oraz wielkoformatowe gry: w tym gigantyczna Jenga. Tego samego dnia przekazane klientom zostały również trampoliny, które cieszyły się dużą popularnością. Dzień umilali dzieciom animatorzy w wesołych kostiumach.

Część z atrakcji jest nadal dostępna dla odwiedzających. Są to m.in. wielkoformatowe gry oraz trampoliny. Poza nimi do dyspozycji klientów jest zielony taras, nowe boisko do koszykówki, kręgle, shuffleboardy oraz wiele, wiele więcej.

Galeria Młociny Dzień Dziecka
fot. Galeria Młociny
Galeria Młociny Dzień Dziecka
fot. Galeria Młociny
Galeria Młociny Dzień Dziecka
fot. Galeria Młociny
Galeria Młociny Dzień Dziecka
fot. Galeria Młociny
Poprzedni
Następny
Galeria Młociny
Unikalny dobór najemców, największa strefa gastronomiczno-rozrywkowa w Polsce i nowatorsko zaprojektowane wnętrza czynią Galerię Młociny wyjątkową destynacją na handlowej mapie Warszawy. Ten wielofunkcyjny obiekt usytuowany na warszawskich Bielanach, w pobliżu węzła komunikacyjnego obsługującego 24 miliony pasażerów rocznie, oferuje 81 000 mkw. powierzchni handlowej i biurowej, która mieści ponad 200 sklepów i punktów usługowych oraz około 30 kawiarni. Jest to też miejsce debiutu wielu marek modowych i konceptów gastronomicznych na rynku polskim. Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście do projektowania miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Strefa Spotkania i Dania to bogata oferta gastronomiczna obejmująca zarówno znane, sieciowe restauracje, jak i lokalne oraz unikatowe koncepty. Jej częścią jest Hala Hutnik – strefa gastronomiczno-rozrywkowa i

Źródło:

Galeria Młociny