Przenieś rzęsy w inny wymiar dzięki Falsies Surreal Mascara od Maybelline New York

MARKA MAYBELLINE NEW YORK OD ZAWSZE WYZNACZA TRENDY. TYM RAZEM ZA SPRAWĄ MASCARY FALSIES SURREAL PRZENOSI RZĘSY W INNY WYMIAR, A KOMUNIKACJA MARKI WKRACZA DO ŚWIATA METAVERSE. A WSZYSTKO TO DZIEJE SIĘ NA NASZYCH… OCZACH. TYLKO SPÓJRZ!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

RZĘSY W INNYM WYMIARZE
Falsies Surreal Mascara to innowacyjny tusz, który przenosi rzęsy w inny wymiar. Zobacz jak transformacja zadzieje się na twoich oczach aż do 10x* objętość rzęs. Długotrwały tusz nie pozostawiający grudek, odporny na rozmazywanie, kruszenie się oraz blaknięcie aż do 24H**. Przekonaj się jak rzeczywistość i fikcja łączą się w jedno!

The Falsies Surreal Extensions Mascara to:

• Efekt 10x objętości rzęs + wydłużenie

• Długotrwały tusz odporny na rozmazywanie, kruszenie oraz blaknięcie aż do 24H*

• Bez pozostawiania grudek

• Formuła z odżywczymi olejkami pozostawiająca komfort noszenia

• Szczoteczka w kształcie spirali docierająca do najkrótszych rzęs

• Wegańska formuła: bez składników pochodzenia zwierzęcego

• Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe.

*test aparaturowy

**badanie konsumenckie

Cena: 69,99 zł

Pojemność: 10 ml

Maybelline-Falsies-Surreal-Mascara VERY-BLACK otwarte

KOMUNIKACJA W ŚWIECIE METAVERSE
Lansowaniu produktu towarzyszy kampania wkraczająca w surrealistyczną rzeczywistość. Specjalnie na potrzeby komunikacji stworzono awatar Gigi Hadid oraz May, pierwszej wirtualnej ambasadorki Maybelline Ney York. Citylighty wykorzystane do promocji Falsies Surreal Mascara wykonane zostały w innowacyjnej technice druku soczewkowego. W galeriach pojawiły się flagi, animacje 3D i holoboxy. W dniach 24-25 czerwca obok sklepu Sephora w Westfield Arkadia pojawi się Pop-up Maybelline New York pełen surrealistycznych doświadczeń.

W planie m.in. spotkanie z utalentowanymi influencerami z Maybelline Squadu oraz bezpłatne makijaże, które wykonywać będzie team Klaudii Jóźwiak. W tych dniach można będzie stworzyć swojego awatara i znaleźć się na billboardzie. Maybelline New York stworzył globalną platformę, na której można samodzielnie stworzyć swój awatar, a także filtr na IG, który przenosi do innego świata. Is this real?

Weekend z mascarą od Maybelline New York zacznie się otwarciem w sobotę 24.06.2023 o godzinie 10:00 I potrwa do niedzieli 25.06.2023 do godz. 22:00. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę już od samego początku, aż do 21:00 otwarta zostanie strefa makijażowa, gdzie będzie można spotkać i zaczerpnąć inspiracji od influencerów Maybelline Squadu oraz wykonać darmowy makijaż od teamu Klaudii Jóźwiak. W sobotę przerwę o godzinie 17:00 urozmaici DJ SET @tycjana , a w niedzielę o godzinie 18:30 na scenie zagości NITA @dudczakanita. Całe wydarzenie będzie trwało przez dwa dni do godziny 22:00. Przenieś się z nami do surrealistycznego świata Falsies Surreal.

https://www.instagram.com/maybelline_pl/

Maybelline New York
MAYBELLINE NEW YORK jest obecnie marką makijażową #1 na świecie*. Serca swoich konsumentów zdobywa dzięki szerokiemu portfolio kosmetyków, które są połączeniem trendów prosto z Nowego Jorku z innowacyjnymi formułami opracowanymi przez naukowców. Marka doskonale wyczuwa potrzeby młodych osób – pomaga im budować poczucie pewności tak, by w pełni mogły wyrażać siebie. Wysoka jakość produktów w szerokiej gamie kolorystycznej pomaga podkreślić naturalne piękno.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR