Przedstawiamy… lift smart

W sezonie SS 2024 Triumph wprowadza wyjątkowy model Lift Smart. Pierwszy w historii w pełni elegancki biustonosz w rodzinie Smart wykonany został z zaawansowanej technologicznie, jednoczęściowej bezszwowej koronki. Precyzyjnie naśladuje ona kobiece kształty, gwarantując idealne dopasowanie oraz wyjątkowe uniesienie biustu. Tworzy subtelnie zmysłową sylwetkę, łącząc elegancję z komfortem na najwyższym poziomie. W kolekcji dostępne są także modele majtek typu bandeau maxi oraz Highleg Brazilian, wykonane z tej samej unikalnej, elastycznej koronki.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
TRIUMPH_Kolekcja Lift Smart_SS 2024_1

Twoje życie, Twoje wybory – zasługujesz na bieliznę,

która intuicyjnie dostosowuje się do Ciebie, do Twojego ciała, do Twojego stylu życia.

———

———

Bez kompromisów, bez rezygnacji z poczucia komfortu, zmysłowości i wsparcia.

Lift Smart
 – to prawdziwa rewolucja w rodzinie Smart,

która jest gwarancją połączenia idealnego i intuicyjnego dopasowania.

Zaawansowana technologicznie, jednoczęściowa bezszwowa koronka tworzy subtelnie zmysłową sylwetkę, zapewniając elegancję i komfort na najwyższym poziomie.

Odkryj linię SMART, gdzie bielizna spotyka się z innowacją.

#ItsPersonal

***

Fot. Triumph
Fot. Triumph

Bohaterką kampanii została Hailey Clauson – ceniona modelka i współwłaścicielka Margaux – agencji, która jest znana z promowania różnorodności i inkluzywności w branży modelingowej. Jako liderka w propagowaniu pozytywnego nastawienia i celebracji indywidualności, nie tylko opartej na wyglądzie fizycznym, Hailey doskonale odzwierciedla fundamentalne wartości Triumph. Dlatego jest idealnym wyborem na ambasadorkę nowej kampanii Lift Smart.

Triumph zawsze był w czołówce pod względem wprowadzanych innowacji, starając się sprostać zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom kobiet. Dzięki najnowszej kolekcji Smart, zrewolucjonizowana została elastyczna koronka, łącząc stylowy, kobiecy design, nowatorskie rozwiązania z pasją i zamiłowaniem marki do komfortu. Oferowany nieustannie szeroki wybór fasonów w kolekcji bielizny Smart, daje każdemu możliwość indywidualnego dostosowania ich do własnego gustu i stylu.

Fot. Triumph
Fot. Triumph
Fot. Triumph
Fot. Triumph
Fot. Triumph

LIFT SMART

Zaprojektowany z wysoce innowacyjnej jednowarstwowej, bezszwowej koronki, która zapewnia zarówno komfort, jak i intuicyjne dopasowanie do wszystkich kształtów ciała i rozmiarów miseczek. Dzięki wbudowanym strefom podtrzymującym biust i regulowanym ramiączkom nie uznaje kompromisów w zakresie wsparcia i komfortu. Całkowicie niewidoczny pod ubraniem, dostępny w rozmiarach 01-05.

Asortyment obejmuje figi typu bandeau maxi oraz podkreślające figurę i wysmuklające nogi wysoko wycięte figi brazylijskie, dostępne w kolorach Black, Purple i Ecru White.

Źródło:

Triumph