Poszybuj nad Arrakis z nowym zestawem LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal Ornithopter

Grupa LEGO przedstawia swój pierwszy projekt z uniwersum Diuny od Legendary Entertainment, inspirowany filmową adaptacją arcydzieła Franka Herberta w reżyserii Denisa Villeneuve. LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal Ornithopter przenosi do życia ikoniczny statek powietrzny z epickiego kina sci-fi w formie klocków LEGO.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal

Dzięki składającej się z 1 369 elementów konstrukcji, fani Diuny będą mogli odtworzyć inspirowany kształtem ważki design Ornithoptera, wraz z w pełni funkcjonalnymi skrzydłami pojazdu, które można rozkładać i chować.

Mierzący 23 cm wysokości, 57 cm długości i 79 cm szerokości, LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal Ornithopter posiada również składane podwozie i tylną rampę. W zestawie znajduje się także osiem zupełnie nowych Minifigurek LEGO przedstawiających najważniejsze postacie z filmu Diuna: Paula Atrydę, Lady Jessicę, Gurney’a Hallecka, Leto Atrydę, Liet Kynes, Duncana Idaho oraz barona Harkonnena w jego długiej szacie.

LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal Ornithopter świetnie sprawdza się jako zabawka lub kolekcjonerski eksponat dla fanów zarówno powieści Franka Herberta, jak i filmowego uniwersum Denisa Villeneuve – którego najnowsza część, Diuna: Część Druga trafi do kin 29 lutego 2024.

„Podobnie jak fani na całym świecie, byliśmy zachwyceni Diuną, kiedy weszła do kin – więc nasz powrót do Arrakis w Diunie: Część Druga był idealną okazją do ożywienia tego kultowego pojazdu w formie klocków LEGO” powiedział Michael Psiaki, Design Master w Grupie LEGO. „Budowniczy LEGO mogą teraz odtworzyć ten imponujący statek z niesamowitymi szczegółami, niezależnie od tego, czy chcą go z dumą prezentować, czy odegrać swoje ulubione sceny z epickiej sagi Diuna w domu”.

Dzięki składającej się z 1 369 elementów konstrukcji, fani Diuny będą mogli odtworzyć inspirowany kształtem ważki design Ornithoptera, wraz z w pełni funkcjonalnymi skrzydłami pojazdu, które można rozkładać i chować. Mierzący 23 cm wysokości, 57 cm długości i 79 cm szerokości, LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal Ornithopter posiada również składane podwozie i tylną rampę. W zestawie znajduje się także osiem zupełnie nowych Minifigurek LEGO przedstawiających najważniejsze postacie z filmu Diuna: Paula Atrydę, Lady Jessicę, Gurney’a Hallecka, Leto Atrydę, Liet Kynes, Duncana Idaho oraz barona Harkonnena w jego długiej szacie. LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal Ornithopter świetnie sprawdza się jako zabawka lub kolekcjonerski eksponat dla fanów zarówno powieści Franka Herberta, jak i filmowego uniwersum Denisa Villeneuve – którego najnowsza część, Diuna: Część Druga trafi do kin 29 lutego 2024. „Podobnie jak fani na całym świecie, byliśmy zachwyceni Diuną, kiedy weszła do kin – więc nasz powrót do Arrakis w Diunie: Część Druga był idealną okazją do ożywienia tego kultowego pojazdu w formie klocków LEGO” powiedział Michael Psiaki, Design Master w Grupie LEGO. „Budowniczy LEGO mogą teraz odtworzyć ten imponujący statek z niesamowitymi szczegółami, niezależnie od tego, czy chcą go z dumą prezentować, czy odegrać swoje ulubione sceny z epickiej sagi Diuna w domu"
Fot. Lego

„Przekształcenie kultowej Diuny w arcydzieło złożone z klocków LEGO zawsze było naszym marzeniem. Unikalny i kreatywny projekt tego produktu doskonale wpisuje się zarówno w ducha Diuny, jak i naszej firmy – cieszymy się, że wszyscy fani mogą cieszyć się tym doświadczeniem” powiedziała Amber Sheppo, wiceprezes ds. produktów konsumenckich i partnerstw w Legendary Entertainment.

LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal Ornithopter jest jednym z zestawów z serii LEGO Icons zapewniających satysfakcjonujące wyzwanie, ćwiczących kreatywność i pozwalających stworzyć fascynujący model do ekspozycji w domu.

LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal Ornithopter jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 779,99 PLN.

Dowiedz się więcej o najnowszym LEGO® Icons Diuna – Atreides Royal Ornithopter na: https://www.lego.com/product?p=10327

O „Diunie: Część Druga”

„Diuna: Część Druga” opowiada o epickiej podróży Paula Atrydy, który łączy siły z Chani i Fremenami w walce o sprawiedliwość. Stając przed wyborem pomiędzy miłością swojego życia a losem znanego wszechświata Paul stara się zapobiec straszliwej przyszłości, którą tylko on może przewidzieć.

Diuna: Część Druga trafi do kin 29 lutego 2024.

O Legendary Entertainment 


Legendary Entertainment to wiodąca wytwórnia filmowa (Legendary Pictures), telewizyjna i cyfrowa (Legendary Television and Digital Media), oraz komiskowa (Legendary Comics), poświęcona produkcji i dystrybucji treści do odbiorców na całym świecie. Legendary stworzyło bibliotekę znakomitych tytułów medialnych i ugruntowało swoją pozycję jako zaufana marka, która konsekwentnie dostarcza wysokiej jakości, komercyjną rozrywkę, w tym niektóre z najpopularniejszych na świecie własności intelektualnych. Łącznie produkcje powiązane z Legendary Pictures osiągnęły na całym świecie wpływy w wysokości ponad 18 miliardów dolarów. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: www.legendary.com

© LEGO, logo LEGO i LEGO Icons są znakami towarowymi i prawami autorskimi Grupy LEGO. © 2024 Grupa LEGO

LEGO
Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie przyszłych projektantów i konstruktorów poprzez zabawę. System zabawy LEGO, którego fundamentem są klocki LEGO, pozwala dzieciom i fanom budować i przebudowywać wszystko to, co potrafią sobie wyobrazić. Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932 r. przez Olego Kirka Kristiansena. Nazwa firmy pochodzi od dwóch duńskich słów LEg GOdt, które oznaczają „baw się dobrze”. Dzisiaj Grupa LEGO wciąż jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Billund, ale jej produkty są sprzedawane w ponad 130 krajach świata.

Źródło:

LEGO