Pomysły na prezenty z PASIEK RODZINY SADOWSKICH

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego w tym roku świąteczne zestawy prezentowe z Pasiek Rodziny Sadowskich są dostępne w najpiękniejszych barwach Bożego Narodzenia. Głęboka zieleń i energetyczna czerwień opakowań, a do tego pyszna słodka zawartość zachwycą obdarowanych i sprawią, że Święta będą miały cudownie słodki smak.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

ZESTAW DWÓCH MIODÓW
Miodowy prezent świąteczny z Pasiek Rodziny Sadowskich nigdy nie będzie taki sam, bo dzięki możliwości samodzielnego komponowania smaków, stworzenie wyjątkowego duetu miodów jest banalnie proste. Spośród 13 tradycyjnych miodów, w tym 6 z różnych zakątków świata oraz 25 wariantów miodów smakowych, każdy wybierze oryginalną parę. Wystarczy połączyć miód smakowy z tradycyjnym lub stworzyć kompozycję dwóch miodów z niebanalnymi dodatkami, jak np. miód ze spiruliną i miód piernikowy i
oryginalny zestaw gotowy. To idealny pomysł na zdrowe i słodkie Święta! Cena zestawu świątecznego: 89 zł / 2 x 430 g

NOWOŚĆ ! ZESTAWY Z MIODEM SMAKOWYM I MIODEM PITNYM
Tegoroczną nowością są zestawy świąteczne, zawierające miód pitny oraz miód smakowy. Ten wyjątkowy duet to doskonały prezent dla koneserów miodu w każdej postaci. Klasyczny miód pitny półtorak jest warzony na bazie miodu, do którego dodano wodę w
proporcji 1:2. Dzięki temu powstały napój jest lekki, aromatyczny i idealnie wyważony. Szczypta autorskiej kompozycji przypraw nadaje mu oryginalny smak. Miód pitny z Pasiek Rodziny Sadowskich zawiera 13% – 16% alkoholu.

Ceny:
Zestaw WYBITNY – 98 zł (zawiera 0,5 l Miodu pitnego Wybitnego i miód smakowy 240g)
Zestaw MALINOWY – 128 zł (zawiera 0,5 l Miodu pitnego Malinowego i miód smakowy 240 g)

ŚWIĄTECZNA ŚWIECA Z WOSKU PSZCZELEGO
Nastrojowa świeca z 100% wosku pszczelego pięknie rozświetli wnętrze i stworzy przytulny nastrój. To naturalna i bezpieczna alternatywa dla tradycyjnych świec. Wosk pszczeli jest także idealnym wyborem dla alergików i osób o dużej wrażliwości – oczyszcza powietrze oraz nie wydziela dymu. Świeca podczas palenia pachnie delikatnie rozgrzanym woskiem. Opatrzona bawełnianym knotem, gustowną złoconą lub świąteczną etykietą i zamknięta w szklanym słoiku z zakrętką stanowi elegancką dekorację wnętrza i zachęca do chwili relaksu.

Ceny:
120 ml – cena: 29 zł ( czas palenia ok. 33h)
180 ml – cena 39,90 zł ( czas palenia ok. 44 h)

Zestawy świąteczne są dostępne na stronie www.pasiekisadowskich.pl

Źródło:

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH