Pokaz mody w rytmie tańca w Galerii Młociny

Bogactwo barw i kolorów, różnorodność wzorów i deseni, kontrastowe zestawienia, miękkie i ciepłe tkaniny – styliści są zgodni, że tegoroczna jesień będzie piękna i barwna. To właśnie w tak pozytywnej aurze zaprezentowane zostaną najnowsze modowe propozycje Galerii Młociny. Przygotowaniem eventu zajmą się młodzi aktorzy z Warsztatowej Akademii Musicalowej.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Taneczny pokaz mody

Warsztatowa Akademia Musicalowa, działająca w Galerii Młociny, po raz kolejny zaprasza na pokaz mody, który odbędzie się już w sobotę 28 października o godz. 13:00. Podczas wydarzenia plac eventowy centrum handlowego zamieni się taneczny, modowy wybieg. Jak podają organizatorzy, będzie rytmicznie, barwnie i zaskakująco.

„To kolejna edycja Tanecznego Pokazu Mody w Galerii Młociny, tworzona przez wspaniałych artystów z Warsztatowej Akademii Musicalowej. Cieszę się, że naszą energią, pasją i pozytywnymi emocjami możemy zarażać odwiedzających Galerię Młociny” – mówi Paweł Podgórski.

Modne stylizacje w roztańczonym wydaniu

Artyści z Warsztatowej Akademii Musicalowej zaprezentują nie tylko niesamowite choreografie taneczne, ale również stylizacje przygotowane przez stylistę Michała Karbowskiego. W stylizacjach znajdą się najnowsze kolekcje znanych marek: 4f, Modivo, C&A, Tally Weijl, Top Secret, Lee Cooper, Recman i Karko. Taneczny Pokaz Mody to wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają modę, taniec i dobrą muzykę.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Galeria Młociny będzie relacjonowała wydarzenie w swoich mediach społecznościowych.

Galeria Młociny
Unikalny dobór najemców, największa strefa gastronomiczno-rozrywkowa w Polsce i nowatorsko zaprojektowane wnętrza czynią Galerię Młociny wyjątkową destynacją na handlowej mapie Warszawy. Ten wielofunkcyjny obiekt usytuowany na warszawskich Bielanach, w pobliżu węzła komunikacyjnego obsługującego 24 miliony pasażerów rocznie, oferuje 81 000 mkw. powierzchni handlowej i biurowej, która mieści ponad 200 sklepów i punktów usługowych oraz około 30 kawiarni. Jest to też miejsce debiutu wielu marek modowych i konceptów gastronomicznych na rynku polskim. Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście do projektowania miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Strefa Spotkania i Dania to bogata oferta gastronomiczna obejmująca zarówno znane, sieciowe restauracje, jak i lokalne oraz unikatowe koncepty. Jej częścią jest Hala Hutnik – strefa gastronomiczno-rozrywkowa i

Źródło:

Galeria Młociny