Pierwszy concept store PRM w Warszawie – przestrzeń wspólna dla streetwearu, sztuki i high fashion

W Warszawie w Fabryce Norblina przy Żelaznej 51/53 otworzył się pierwszy Concept Store Prime Choice. PRM to przestrzeń łącząca świat streetwear i high fashion – miejsce na styku handlu, sztuki i lifestyle’u. Reprezentuje wysoki poziom designu. Na powierzchni 600 metrów kwadratowych czekają limitowane kolekcje ubrań, obuwia i dodatków dla koneserów marek premium takich jak MM6 Maison Margiela, Rick Owens, Ambush, Kenzo, Represent, Common Projects, A Bathing Ape i wielu innych prestiżowych projektantów. Concept Store PRM nie przypomina tradycyjnego sklepu. Czym się wyróżnia?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
pierwszy-concept-store-prm-w-warszawie-przestrzen-wspolna-dla-streetwearu-sztuki-i-high-fashion

Marka PRM – modowa awangarda, która łączy styl uliczny z wartościami premium

Marka PRM łączy modę luksusową ze stylem streetwear. To ekskluzywny klub lifestyle’owy. Zrzesza modowych entuzjastów i koneserów wyselekcjonowanych trendów, których łączy zamiłowanie do mody, ale też wrażliwość na muzykę, uwielbienie sztuki i dobrego designu. Szeroko rozumiany streetwear wkracza tu na nowy poziom – moda uliczna spotyka się z high fashion. Dwa pozornie przeciwległe bieguny łączą się, tworząc zupełnie nową jakość: high-end street fashion, która w PRM jest wartością nadrzędną.

Podobny, holistyczny charakter ma pierwszy Concept Store PRM. Nieprzypadkowo został otwarty w jednym z najmodniejszych miejsc w Stolicy – Fabryce Norblina przy Żelaznej 51/53 na Woli. To obecnie tętniący życiem kompleks kulturalno-rozrywkowy, który powstał w budynku architektury postindustrialnej. Concept Store PRM zajmuje powierzchnię w części Pasażu Wernera na poziomie 0 na 600 m kwadratowych. Wartości marki doskonale uzupełniają się z wartościami budynku, łącząc historię ze współczesnością. Tu urządzono wielofunkcyjną przestrzeń, w której koegzystuje kultura wysoka, moda miejska i luksusowy design.

Gdy moda high streatwear spotyka się ze sztuką

Concept Store PRM współistnieje jako butik, galeria i miejsce spotkań społeczności PRM, w którym znawcy dobrego stylu mogą czerpać inspiracje i zaopatrzyć się w oryginalne produkty marek premium.

Poza modą, w butiku miejsce znalazły sztuka i design. Ściany zdobi twórczość Kuby Glińskiego, a główne wejście otwiera instalacja oświetleniowa z ręcznie dmuchanymi kryształami – Crystal Grid z portfolio Preciosa Lightening. Powstał tu też pierwszy w Polsce corner winylowy, w którym można posłuchać płyt z kolekcji wyselekcjonowanej przez Wojtka Mazolewskiego – kolekcjonerskich albumów wyszukiwanych w najdalszych zakątkach świata. Zakupy w takim miejscu stają się doświadczeniem kulturalnym. Co ciekawego jeszcze czeka na koneserów awangardy?

Największy i najlepszy zbiór marek high streetwear i high fashion w jednym miejscu

Patrząc na równiutkie półki w Concept Store PRM nietrudno zauważyć, że sneakersy zajmują tu szczególnie istotne miejsce – absolutna postawa stylu. Na kolekcjonerów czekają kultowe modele i specjalne dropy z ekskluzywnych kolekcji. Jeśli zapragniesz prywatności lub porady, w zakupach pomogą styliści w przeznaczonej do tego prywatnej przestrzeni.

W Concept Store PRM czeka największy i najlepszy zbiór marek premium streetwear w jednym miejscu – w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Możesz tu kupić topowe produkty najbardziej rozpoznawalnych marek stylu miejskiego, takich jak adidas Originals, New Balance, The North Face, Puma, UGG, Vans, Salomon czy Birkenstock.

Ale to nie wszystko. Ponieważ granica między high fashion a higt streetwear jest bardzo płynna albo wręcz nieobecna, możesz tu zobaczyć, przymierzyć i kupić ubrania, buty i dodatki marek high-endu. Prime Choice nawiązuje współpracę z kolejnymi mocnymi przedstawicielami prestiżowych brandów. Marki premium dostępne w PRM to między innymi: Kenzo, Fiorucci, Neighborhood, Sporty&Rich, 424,Common Projects, A Bathing Ape, JW. Anderson, Represent, Needels, Undercover, 1017 ALYX 9SM i Filling Pieces.

Wyjątkowe kolaboracje i limitowane kolekcje tylko w PRM Concept Store

W Concept Store PRM masz dostęp do kolekcji limitowanych, które marki udostępniają wyłącznie wybranym partnerom. Nierzadkością są tu kolekcje niszowych projektantów – prawdziwe perełki dla koneserów high-end street fashion. PRM to jedyne miejsce w naszym regionie Europy, w którym dostępne są projekty francuskiej marki Drôle De Monsieur czy japońskiej Neighborhood. Przykładem wyjątkowych kolaboracji dostępnych w butiku są kolekcje Rick Owens x Dr. Martens czy MM6 Maison Margiela x Salomon.

Wciąż nowe spojrzenie na trendy. Marka PRM świeżo po rebrandingu

Marka Prime Choice jest obecna na 12 rynkach. Z końcem marca 2024 roku przeszła rebranding. Warte uwagi są świeżo odświeżone social media, a konto na Instagramie prm__com jest pełne modowych inspiracji. Widać tu zabawę modą – koncept, w którym luksus miesza się ze stylem ulicznym, a kultura uliczna splata z niszową. Jaki jest rezultat? Nowa jakość, której chce się doświadczać.

Zarówno PRM.com w sieci, jak fizyczny Concept Store w warszawskiej Fabryce Norblina to miejsca idealne dla osób pragnących budować własną estetykę. Świat streetwear, moda high fashion i szeroko pojęta kultura wyraźnie tu korespondują, tworząc awangardowe, kreatywne lub bardzo praktyczne rozwiązania. Odwiedź osobiście, jeśli lubisz eksperymentować ze stylem, spełniać modowe potrzeby z segmentu high i jednocześnie czerpać doświadczenia kulturalne na wysokim poziomie.

Źródło:

Materiał partnera