Pierwsza drogeria Hebe w Żywcu już otwarta

Dziś, 24 marca br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego przy ul. Stefana Żeromskiego 6A w Żywcu. To pierwszy sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Pielęgnacja i koloryzacja włosów do -30%”. Promocją objęte zostały kosmetyki m.in. marek takich jak: Cocopalm, Bebio, Batiste, Prosalon i Hebe Cosmetics. W drugiej promocji z okazji otwarcia, którą jest „Miksuj dowolnie między markami -50% drugi produkt” znajdziemy produkty różnych marek Hebe: Hebe Professional, Hebe Cosmetics, by Hebe, Hebe Naturals, Hebe Basics oraz Hebe for Men.

Poza tym, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Żywcu skorzystamy z wyjątkowej promocji „Wszystkie produkty marki Nivea”, dzięki której zakupimy wiele produktów Nivea do pielęgnacji ciała i twarzy w atrakcyjnych cenach. Skorzystamy także z promocji “Cała marka tołpa do -40%”. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym przy ul. Stefana Żeromskiego 6A w Żywcu w dniach od 24 do 28 marca 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Pełna oferta promocyjna prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie.

Dodatkowo, w dniach 24-28.03.2023 r. na klientów czeka wyjątkowa oferta – przy zakupach za min. 80 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 20 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym przy ul. Stefana Żeromskiego 6A w Żywcu w wymienionym terminie.
 
Hebe w nowo otwartym sklepie stacjonarnym  przy ul. Stefana Żeromskiego 6A w Żywcu otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-20:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. Zapraszamy!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja