Pierwsza drogeria Hebe w Nakle nad Notecią już otwarta!

Dziś, 25 maja br., miało miejsce otwarcie sklepu Hebe, zlokalizowanego w Centrum Handlowym Aura Park przy ul. Mroteckiej 35a w Nakle nad Notecią. Jest to pierwsza drogeria zlokalizowana w tym mieście. Na klientów czekają atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Otwarcie drogerii Hebe w Nakle nad Notecią

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Nakle nad Notecią, klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Pielęgnacja włosów -50% drugi produkt miksuj dowolnie“. Promocja obejmuje produkty marek takich jak: BanfiAnwenBatisteRevoxSielanka czy Gliss Color. W drugiej ofercie „Dni My Hebe do -40%“ klienci posiadający kartę My Hebe, znajdą w atrakcyjnych cenach produkty m.in. NacomiGosh i Oral-B. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Aura Park przy ul. Mroteckiej 35a w Nakle nad Notecią w dniach od 25 do 29 maja 2023 r.

Ponadto, na klientów pierwszej drogerii Hebe w Nakle nad Notecią  czeka promocja „Kup minimum 2 dowolne produkty i zapłać -25% za każdy z nich“, umożliwiająca wybór kosmetyków spośród marek: AxeLux BotanicalsDove oraz Rexona. Oprócz tego wszystkie produkty marek: RimmelMax FactorBourjoisSally HansenAdidasBruno BananiMexx i David Beckham znajdziemy w supercenach! Wymienione promocje obowiązują tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Aura Park przy ul. Mroteckiej 35a w Nakle nad Notecią od 25 do 31 maja 2023 r.
 
Dodatkowo, w dniach 25-29 maja 2023 r. na klientów czeka wyjątkowa oferta – korzystając z karty lojalnościowej My Hebe, przy zakupach za min. 80 zł, otrzymamy rabat 20 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Aura Park przy ul. Mroteckiej 35a w Nakle nad Notecią w wymienionym terminie. Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Centrum Handlowym Aura Park przy ul. Mroteckiej 35a w Nakle nad Notecią będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. Zapraszamy!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandiBentonNacomiHalloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja