Pierwsza drogeria Hebe w Jarocinie już otwarta

Dziś, 2 grudnia br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w Galerii Tobena przy ul. Śródmiejskiej 17a w Jarocinie. To pierwszy sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Twoje ulubione marki makijażowe do -40%”. Promocją objęte zostały kosmetyki marek takich jak: Claresa, Eveline Cosmetics, Max Factor, Bourjois, Maybelline, Gosh, Rimmel, Sally Hansen, Bell HypoAllergenic, L’Oréal, Pierre René  i Hean. W drugiej promocji z okazji otwarcia, którą jest „Pielęgnacja naturalna do -50 %” znajdziemy produkty marek: Nacomi, Pure by Clochee, Only Bio, Feel Free, Resibo i wiele innych.

Poza tym, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Jarocinie skorzystamy z „Cenowego szaleństwa” i „Promocji na otwarcie”, dzięki którym zakupimy wiele produktów do pielęgnacji i higieny osobistej do 50% taniej. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Tobena przy ul. Śródmiejskiej 17a w Jarocinie w dniach od 2 do 6 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Pełna oferta promocyjna prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie.

Dodatkowo, w piątek 2 grudnia 2022 na klientów czeka wyjątkowa oferta – przy zakupach za min. 70 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 10 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Tobena przy ul. Śródmiejskiej 17a w Jarocinie w dniu 2 grudnia 2022 roku. Hebe w Galerii Tobena przy ul. Śródmiejskiej 17a w Jarocinie otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 09:00-20:00. Zapraszamy!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja