Pierwsza drogeria Hebe w Dzierżoniowie już otwarta!

Dziś, 18 maja br., miało miejsce otwarcie sklepu Hebe, zlokalizowanego w Centrum Handlowym Retail Park przy ul. Prochowej 8 w Dzierżoniowie. Jest to pierwsza drogeria w tym mieście. Na klientów czekają atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Dzierżoniowie, klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Pielęgnacja twarzy do -40%“. Promocja obejmuje produkty marek takich jak: RevoxBandiNacomiBergamo i Skin79. Druga oferta to „Zapachy damskie w supercenach“, dzięki której zakupimy perfumy marek: TousMoschinoBourjois, Lolita Lempicka i Cacharel w atrakcyjnych cenach. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Retail Park przy ul. Prochowej 8 w Dzierżoniowie od 18 do 22 maja 2023 r.

Ponadto, na klientów pierwszej drogerii Hebe w Dzierżoniowie czeka promocja „Kup minimum 2 dowolne produkty i zapłać -25% za każdy z nich“, umożliwiająca wybór kosmetyków spośród marek: AxeLux BotanicalsDove oraz Rexona. Oprócz tego wszystkie produkty marek: RimmelMax FactorBourjoisSally HansenAdidasBruno BananiMexxDavid Beckham objęte są zniżką do -50%. Wymienione promocje obowiązują tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Retail Park przy ul. Prochowej 8 w Dzierżoniowie od 18 do 31 maja 2023 r.

Dodatkowo, w dniach 18-22.05.2023 r. na klientów czeka wyjątkowa oferta – korzystając z karty lojalnościowej My Hebe, przy zakupach za min. 80 zł, otrzymamy rabat 20 zł. Promocje obowiązują tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Retail Park przy ul. Prochowej 8 w Dzierżoniowie w wymienionym terminie. Pierwszy na mapie Dzierżoniowa sklep Hebe zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Retail Park przy ul. Prochowej 8 i otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. Zapraszamy!
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja