Pielęgnacja zaczyna się od wewnątrz

JEDZENIE MA KONKRETNY WPŁYW NA WYGLĄD SKÓRY I WŁOSÓW. OSTATNIE BADANIA KLINICZNE BEZWZGLĘDNIE POTWIERDZIŁY TĘ TEZĘ. JAK I CO JEŚĆ, ABY BYĆ PIĘKNĄ? NIESTETY – NIE MA JEDNEJ ODPOWIEDZI DLA KAŻDEJ Z NAS – RÓŻNIMY SIĘ OD SIEBIE. MOŻEMY JEDNAK SKORZYSTAĆ Z PODPOWIEDZI, KTÓRE POWINNY BYĆ POMOCNE. SMACZNEGO!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
PIELĘGNACJA ZACZYNA SIĘ OD WEWNĄTRZ_zdjęcie

Właściwa dieta, aktywność fizyczna, dobry, regularny sen i umiejętne radzenie sobie ze stresem – te cztery elementy to filary długiego, dobrego życia, ale także atrakcyjnego wyglądu. Jak dbać o urodę przy pomocy diety? Jeść regularnie i różnorodnie, sięgać po naturalne, nieprzetworzone składniki, zawsze odchodzić od stołu z lekkim niedosytem. Co jeść? Warto zrobić badania, które pokażą, czy nie masz konkretnych niedoborów, jeśli jednak takich nie zdiagnozujesz i nie skończyłaś 35 lat, najlepiej jest pozyskiwać składniki odżywcze po prostu z codziennego pożywienia. Jedz głównie produkty lokalne, sezonowe, organiczne. W proporcjach twoja dieta powinna być zbliżona do tej śródziemnomorskiej, czyli zawierać dużo świeżych warzyw i owoców, ziarna i zdrowe tłuszcze. To bogactwo przeciwutleniaczy i ochronnych związków roślinnych. Jeśli walczysz nadal z trądzikiem, unikaj tłuszczy wysokoprzetworzonych oraz produktów wysokoglikemicznych, ponieważ mają one silne działanie prozapalne. Dbaj też o właściwy poziom cynku – pełni on ważne funkcje w organizmie, w tym przeciwdziała stanom zapalnym skóry, reguluje pracę gruczołów łojowych i przyspiesza gojenie się ran.

Źródłami cynku są między innymi mięso, podroby, pestki dyni, nasiona słonecznika, kakao w proszku, produkty z pełnego ziarna oraz rośliny strączkowe. Rezygnując z jakiegokolwiek składnika (na przykład mięsa czy nabiału) rozsądnie planuj swoją dietę, tak aby zawsze była zbilansowana i zawierała różnorodne produkty spożywcze, które zaspokoją wszystkie potrzeby odżywcze. Jeśli natomiast skończyłaś 40 lat, zwróć szczególną uwagę na produkty białkowe (ale nie mięsne!), szerokim łukiem omijaj cukier. Niszczy on włókna kolagenowe w skórze, zakwasza organizm oraz fermentuje w jelitach. Zapycha pory skóry i wywołuje stany zapalne. Uważaj też na białe pieczywo i ostrożnie dawkuj sobie owoce (w nich też jest cukier).
 Pamiętaj o probiotykach! Zanim sięgniesz po suplementy, przypominamy o badaniach, które sprawdzą poziomy ważnych pierwiastków w twoim organizmie – dlatego najlepsze będą zawsze suplementy wskazane przez lekarza.

SPRAWDŹ: Medilâge anti âge 495 ZŁ/30 kapsułek

SPRAWDŹ: Medilâge anti âge 495 ZŁ/30 kapsułek

———

———

Dobrej jakości suplementy, dobrane do naszych, indywidualnych potrzeb (i wyników badań) mogą nam ogromnie pomóc w utrzymaniu dobrej kondycji skóry, włosów i doskonałego samopoczucia. Medilâge anti âge to formuła łącząca dwa opatentowane składniki. AstaPure®Arava i TetraSOD® radykalnie wpływają na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry. AstaPure ® Arava to bogaty w unikalne składniki ekstrakt z alg Haematococcus pluvialis uprawianych w ekstremalnych warunkach pustyni Arava. Zawarta w algach Arava astaksantyna chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i światła niebieskiego. Zabezpiecza również DNA białek i lipidów przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi oraz szkodliwym wpływem środowiska. Dodatkowo działa synergistycznie, nasilając działanie innych przeciwutleniaczy, takich jak witaminy E i C. Z kolei Tetra SOD® jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, obdarzonym potężną mocą dezaktywacji wolnych rodników. Chroni praktycznie każdą komórkę przed ich toksycznym działaniem, w tym przed szkodliwym promieniowaniem UVB. Warto też zaznaczyć, że TetraSOD® jest unikalnym składnikiem morskim, który jest uprawiany w technologii chronionej patentem, bez użycia chemicznego procesu ekstrakcji lub koncentracji.

SPRAWDŹ: Medilâge cheveux femme 473 ZŁ/30 kapsułek

Kolejny wartościowy i przebadany produkt – Medilâge cheveux femme zawiera AnaGain™ Nu, czyli ekstrakt z pędów grochu zwyczajnego uprawianego w pobliżu Jeziora Bodeńskiego (jak wynika z badań, suplementacja nim przyczynia się do redukcji wypadania włosów o 33,9 proc. w ciągu miesiąca), Keranat™, czyli ekstrakt z nasion prosa (zgodnie z badaniami klinicznymi, 91 proc. uczestników po jego zastosowaniu zaobserwowało spadek wypadania włosów o 50 proc.), oraz krzemionkę – składnik budulcowy naturalnie występujący w tkance łącznej (tutaj pochodzi z pędów bambusa). Warto wiedzieć, że Medilâge to pierwsza marka w Europie, która w preparacie cheveux femme stosuje innowacyjną technologię ComboCap®, która pozwala na dostarczenie w formie jednej kapsułki substancji aktywnych w różnych formach galenowych. Nawet oleje, mogą być zestawione obok suchych, sproszkowanych składników. Membrana, oddzielająca dwie komory ComboCap, jest rewolucyjnym przełomem, który umożliwia jednoczesne dostarczanie wcześniej niemożliwych kompozycji, co przekłada się na niespotykany dotąd poziom wygody i innowacyjności preparatów.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR