Pełna ochrona – pielęgnacyjne duety od MEDIDERMA

NIKOGO JUŻ NIE TRZEBA PRZEKONYWAĆ, ŻE FOTOPROTEKCJA TO PODSTAWA PIELĘGNACJI I PROFILAKTYKI PRZECIWSTARZENIOWEJ. SAM WYBÓR ODPOWIEDNIEGO KREMU SPF CZĘSTO STANOWI WYZWANIE – SKÓRA KAŻDEJ Z NAS MA INNE POTRZEBY I … PROBLEMY. OPRÓCZ NIEGO NALEŻY PAMIĘTAĆ TEŻ O ZAPEWNIENIU SKÓRZE SKŁADNIKÓW O DZIAŁANIU ANTYOKSYDACYJNYM, NAWILŻAJĄCYM CZY PRZECIWZMARSZCZKOWYM. JAK ŁĄCZYĆ PRODUKTY, BY ICH DZIAŁANIE ZE SOBĄ WSPÓŁGRAŁO I NAWZAJEM SIĘ UZUPEŁNIAŁO? MARKA MEDIDERMA STWORZYŁA ZESTAWY, KTÓRE POMOGĄ KOMPLEKSOWO ZADBAĆ O NASZĄ SKÓRĘ I ZAPEWNIĆ FOTOPROTEKCJĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Z czym zmaga się na co dzień nasza skóra? Można długo wymieniać: szkodliwe działanie promieni słonecznych (oraz tych emitowanych przez ekrany urządzeń cyfrowych), smog, zanieczyszczenia krążące w powietrzu. Nie ma łatwo! Nasz styl życia też może wpływać na jej kondycję i przyspieszać proces starzenia. Dlatego codzienna pielęgnacja powinna być wielozadaniowa. Z jednej strony powinniśmy skutecznie chronić skórę przed słońcem, z drugiej dbać o wszystkie jej potrzeby i neutralizować szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

Już wiemy, że krem z filtrem to za mało by zapewnić skórze pełną fotoprotekcję. Oprócz wysokiego SPF, ważne jest, by w naszej codziennej pielęgnacji znalazły się też produkty ze składnikami o działaniu antyoksydacyjnym, nawilżającym lub naprawczym. A to dlatego, że za fotostarzenie odpowiadają nie tylko promienie UVA, UVB i IR, ale też zanieczyszczenia powietrza, stres, niehigieniczny tryb życia” – zwraca uwagę Elżbieta Skalska Global Director Mediderma.

Marka Mediderma stworzyła duety pielęgnacyjne, zapewniające kompleksowe wsparcie skóry narażonej na działanie słońca i czynników środowiskowych. W zależności od zestawu pomagają neutralizować negatywny wpływ wolnych rodników, działają przeciwzmarszczkowo, dogłębnie nawilżają, pomagają wyrównać koloryt. Są doskonałym uzupełnieniem po zabiegach w gabinetach” – dodaje Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma.

Zestaw 1+1 MEDIDERMA FR-ANTIOX MD ANTI-POLLUTION Protect krem żel z resweratrolem + FR-ANTIOX MD ANTI-POLLUTION Concentrate liposomowe serum z kwasem ferulowym;

Cena: ok. 172 zł

MEDIDERMA FR-ANTIOX MD ANTI-POLLUTION Protect krem żel z resweratrolem to koncentrat antyoksydacyjny i przeciwstarzeniowy zalecany zarówno do skóry normalnej jak i mieszanej. Dzięki synergii składników aktywnych wzmacnia naturalną odpowiedź antyoksydacyjną skóry oraz pomaga chronić skórę przed oznakami starzenia, poprawiając nawilżenie, elastyczność i blask skóry.

MEDIDERMA ANTI-POLLUTION Concentrate liposomowe serum z kwasem ferulowym to intensywna pielęgnacja szokowa dla skóry dojrzałej. Może być stosowane jako serum bazowe pomiędzy sesjami profesjonalnych zabiegów antyoksydacyjnych.

Zestaw 1+1 MEDIDERMA SUNYSES MD PROTECT & REPAIR fotoprotektor SPF 50 + HYLANSES MD HA ADVANCE Hydration nawilżający krem żel do twarzy;

Cena: ok. 123 zł

MEDIDERMA SUNYSES MD PROTECT & REPAIR fotoprotektor SPF 50 o konsystencji żelu-kremu, z enzymami naprawczymi, który zapewnia skórze długotrwałe działanie fotoochronne (SPF50) i pomaga naprawić uszkodzenia komórek wywołane promieniowaniem UV. Promieniowanie słoneczne UV jest w stanie wywołać zaburzenia struktury DNA w naszych komórkach. W konsekwencji pojawiają się zmarszczki, przebarwienia i oparzenia. Żelowo-kremowy fotoprotektor z regenerującymi enzymami wzmacnia ochronę i pomaga naprawić DNA skóry.

MEDIDERMA HA ADVANCE Hydration nawilżający krem żel do twarzy oparty jest na bazie technologii wielowarstwowego nawilżania: zawiera trzy rozmiary kwasu hialuronowego, które docierają do wszystkich warstw skóry. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej daje widoczne i natychmiastowe nawilżenie. Kwas hialuronowy o niskiej i bardzo niskiej masie cząsteczkowej zamknięty w liposomach daje dogłębne nawilżenie. Skóra staje się jędrna i elastyczna. Krem-żel zwiększa objętość skóry właściwej, wywołując ,,efekt wypełnienia”, który spłyca zmarszczki i linie mimiczne. Idealny dla skóry suchej, potrzebującej nawilżenia i nawodnienia, a także wrażliwej.

Zestaw 1+1 MEDIDERMA MELA 360 BELLIS TRX Brighter emulsja rozświetlająca SPF 50 + C-DEFENSE MD C+SKIN Concentrate serum liposomowe;

Cena: ok. 166zł

MEDIDERMA MELA 360 BELLIS TRX Brighter emulsja rozświetlająca SPF 50 to depigmentujący krem do skóry starzejącej się. Dzięki współczynnikowi ochrony SPF50 oraz zawartości świetlistych pigmentów jest wskazany na dzień jako pielęgnacja depigmentująca.

MEDIDERMA C-DEFENSE MD C+SKIN Concentrate serum liposomowe jest w stanie odwrócić szkodliwy wpływ wolnych rodników oraz naprawić uszkodzenia. Jego działanie ochronne wynika z synergii składników aktywnych, które wspierają naturalne procesy obronne skóry, cofają widoczne uszkodzenia (zmarszczki, odwodnienie, utrata blasku) oraz chronią przed zewnętrznymi czynnikami. Idealny dla skóry z widocznymi oznakami uszkodzeń oksydacyjnych: zmarszczki, odwodnienie, brak blasku czy jędrności. Idealny na przebarwienia i w walce z nierównym kolorytem.

Zestaw 1+1 MEDIDERMA SUNYSES MD PROTECT & REPAIR PROTECT & REPAIR fotoprotektor SPF 50 + HYLANSES MD HA ADVANCE Hydration serum liposomowe 30ml;

cena ok. 135zł

MEDIDERMA SUNYSES MD PROTECT & REPAIR fotoprotektor SPF 50 to liposomowy fotoprotektor o konsystencji żelu-kremu, z enzymami naprawczymi, który zapewnia skórze długotrwałe działanie fotoochronne (SPF50) i pomaga naprawić uszkodzenia komórek wywołane promieniowaniem UV. Promieniowanie słoneczne UV jest w stanie wywołać zaburzenia struktury DNA w naszych komórkach. W konsekwencji pojawiają się zmarszczki, przebarwienia i oparzenia. Żelowo-kremowy fotoprotektor z regenerującymi enzymami wzmacnia ochronę i pomaga naprawić DNA skóry.

MEDIDERMA HYLANSES MD HA ADVANCE Hydration serum liposomowe zawiera trzy rozmiary kwasu hialuronowego, które docierają do wszystkich warstw skóry. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej daje widoczne i natychmiastowe nawilżenie. Kwas hialuronowy o niskiej i bardzo niskiej masie cząsteczkowej zamknięty w liposomach daje dogłębne nawilżenie. Skóra staje się jędrna i elastyczna. Serum zwiększa objętość skóry właściwej, wywołując „efekt wypełnienia”, który spłyca zmarszczki i linie mimiczne. Idealne dla skóry suchej, potrzebującej nawilżenia i nawodnienia, a także wrażliwej.

MEDIDERMA BY SESDERMA
Mediderma należy do portfolio marki Sesderma, która specjalizuje się w kosmetykach wykorzystujących najnowsze technologie z dziedziny dermatologii oraz genokosmetyki. Firma powstała w 1989 roku, a jej głównym twórcą jest dr Gabriel Serrano. Jako pierwsza wprowadziła preparaty oparte na nanotechnologii, które okazały się przełomem w dziedzinie rozwiązywania problemów skórnych. Nie tylko pozwalają substancjom odżywczym dotrzeć w głąb skóry, ale również przynoszą długotrwałe i zadowalające efekty. W preparatach mają również zastosowanie peptydy mimetyczne, czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste.

Sesderma
Sesderma to renomowane hiszpańskie laboratorium dermatologiczne z 30-letnim doświadczeniem. Założone przez doktora Gabriela Serrano, koncentruje swoje wysiłki i zaangażowanie na badaniach, rozwoju i produkcji produktów dermokosmetycznych, z wysokim poziomem specjalizacji w zakresie badań i rozwoju oraz nanotechnologii . Produkty Sesderma są obecnie dystrybuowane za pośrednictwem aptek, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i ginekologów na całym świecie, docierając do ponad 80 krajów.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR