Otwarcie pierwszej drogerii Hebe w Kwidzynie!

Już od dziś mieszkańcy Kwidzyna i okolic będą mogli zrobić zakupy w Hebe. Właśnie 1 grudnia br., miało miejsce otwarcie drogerii w Centrum Handlowym Liwa przy ul. Marii Konopnickiej 19 w Kwidzynie. Tradycyjnie na klientów, którzy odwiedzą Hebe w najbliższym czasie, czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Otwarcie pierwszej drogerii Hebe w Kwidzynie

Z okazji otwarcia pierwszej drogerii Hebe w Kwidzynie klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. Począwszy od dnia otwarcia aż do 17 grudnia 2023 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta „Zapachy do -60%” obejmująca wszystkie zapachy m.in.: Lanvin Rumeur 2 RoseLacoste RedTous Man 1920Karl Lagerfeld Bois De Yuzu. Natomiast do 13 grudnia na klientów czeka promocja „Profesjonalna pielęgnacja twarzy i włosów do -40%” obowiązująca na takie produkty jak: Prosalon Provitamin B5 and UV Filter termoochronny dwufazowy spray do prostowania włosów, Anwen Hair We Are szampon zwiększający objętość włosów czy Herla Three Roses przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na dzień. Obie promocje obowiązują tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Liwa przy ul. Marii Konopnickiej 19 w Kwidzynie.

Do 13 grudnia klienci będą mogli skorzystać z promocji ,,Wszystkie produkty marek w supercenach” na popularne kosmetyki marek: RexonaDoveLux Botanicals i Axe, a do 15 grudnia promocja będzie dotyczyła także produktów: L’OréalGarnierMixaDessange i MaybellineDodatkowo przy zakupach za min. 80 zł w dniach 1-5 grudnia każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do 9 grudnia 2023 r. Akcja promocyjna obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w Kwidzynie.

Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Centrum Handlowym Liwa przy ul. Marii Konopnickiej 19 w Kwidzynie będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-20:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-17:00. Zapraszamy serdecznie! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja