Otwarcie pierwszej drogerii Hebe w Hajnówce!

Dziś, 25 sierpnia br., został otwarty nowy sklep Hebe, zlokalizowany w Galerii Handlowej Hajnówka przy ul. Stefana Batorego 16 w Hajnówce. Jest to pierwsza drogeria zlokalizowana w tym mieście. W związku z otwarciem nowego sklepu, jak zawsze przewidziane są atrakcyjne promocje oraz oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Hebe w Hajnówce

Z okazji otwarcia drogerii Hebe w Galerii Handlowej Hajnówka, klienci mają możliwość skorzystania z ofert specjalnych. W dniach od 25 sierpnia do 6 września 2023 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta na wybrane produkty polskich marek takich jak: Ziaja, Bielenda, Ava czy Eveline Cosmetics. Promocja obejmuje ponad 5000 wyjątkowych produktów. Dodatkowo od 25 sierpnia do 6 września 2023 r.  klienci będą mogli skorzystać z promocji ,,Poszukiwane bestsellery” na popularne kosmetyki od marek t.j: L’Oréal,Maybelline, Garnier, Dessange, NYX Professional Makeup czy Mixa.

Kolejną akcją z okazji otwarcia jest oferta na wszystkie produkty marekOral-B, blend-a-med, Gillette, Gillette Venus, Old Spice, head & shoulders, Herbal Essences, Aussie, Pantene, Always, Naturella, Tampax, Discreet i Pampers. Ostatnia promocja obejmuje natomiast wszystkie produkty marekColgate, Elmex, Meridol, Palmolive, Protex i Lady Speed Stick. Obie oferty obowiązują w dniach 25 sierpnia – 6 września 2023.

W ramach otwarcia nowej drogerii w Galerii Hajnówka w Hajnówce na kupujących czeka jeszcze jedna oferta specjalna. Klienci przy zakupach za min. 80 zł, otrzymają kupon na 20 zł, który zrealizować mogą do 2 września 2023 roku podczas kolejnych zakupów. Promocja obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii przy ul. Stefana Batorego 16 w Galerii Handlowej Hajnówka w Hajnówce, w terminie od 25 do 28 sierpnia 2023 r. Nowy sklep Hebe  będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-20:00, a w niedziele handlowe także w godz. 9:00-20:00. Serdecznie zapraszamy!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja