Otwarcie kolejnej drogerii Hebe w Pruszkowie!

Właśnie dziś, 15 grudnia br., miało miejsce otwarcie nowej drogerii Hebe w Centrum Handlowym Nowa Stacja Pruszków przy ul. Henryka Sienkiewicza 19 w Pruszkowie. Jest to drugi sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście. Tradycyjnie, na klientów czeka niezwykle bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Hebe Pruszków

Z okazji otwarcia Hebe w Pruszkowie klienci mają możliwość skorzystania z niezwykłych ofert specjalnych. Począwszy od dnia otwarcia aż do 31 grudnia 2023 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta „Makijaż do -50%” obejmująca takie marki, jak: Max Factor, Eveline Cosmetics, L’Oréal, Bourjois i Maybelline. A w ramach promocji „Produkty naturalne i wegańskie do -50%”, obowiązującej także do 31 grudnia 2023 r., klienci mogą kupić w szczególnie niskich cenach produkty takich marek, jak: Nacomi, Feel Free, Asoa, Clochee i Apis. Obie promocje obowiązują tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Nowa Stacja Pruszków przy ul. Henryka Sienkiewicza 19 w Pruszkowie.

Do 31 grudnia klienci będą mogli skorzystać także z dwóch innych promocji: ,,Cała marka Nivea do -30%” oraz ,,Wszystkie produkty wybranych marek do -30%”, która dotyczy produktów marek: SchwarzkopfGliss, Schauma, got2be, Taft, Palette, Live, Nature Box, Syoss i Fa. Dodatkowo, przy zakupach za min. 80 zł w dniach 15-18 grudnia każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do dnia 23 grudnia 2023 r. Akcja promocyjna obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w Centrum Handlowym Nowa Stacja Pruszków przy ul. Henryka Sienkiewicza 19 w Pruszkowie.

———

———

Nowy sklep Hebe w Pruszkowie w Centrum Handlowym Nowa Stacja Pruszków przy ul. Henryka Sienkiewicza 19 będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-21:00, a w niedziele handlowe również w godz. 10:00-21:00. Zapraszamy serdecznie!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja