Otwarcie kolejnej drogerii Hebe w Ostródzie!

Dziś, 30 listopada br., został otwarty nowy sklep Hebe, zlokalizowany przy ul. Składowej 2B w Ostródzie. W związku z otwarciem nowego sklepu, który zaopatrzy mieszkańców Ostródy i pobliskich okolic, jak zawsze przewidziane są oferty specjalne!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
hebe ostróda

Z okazji otwarcia drugiej drogerii Hebe w Ostródzie klienci mają możliwość skorzystania z ofert specjalnych. Począwszy od dnia otwarcia aż do 17 grudnia 2023 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta „Zapachy do -60%” obejmująca wszystkie zapachy m.in.: Lanvin Rumeur 2 RoseLacoste RedTous Man 1920, Karl Lagerfeld Bois De Yuzu. Natomiast do 13 grudnia na klientów czeka promocja „Profesjonalna pielęgnacja twarzy i włosów do -40%” obowiązująca na takie produkty jak: Prosalon Provitamin B5 and UV Filter termoochronny dwufazowy spray do prostowania włosów, Anwen Hair We Are szampon zwiększający objętość włosów czy Herla Three Roses przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na dzień. Promocja obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii w Ostródzie przy ul. Składowej 2B.

Do 13 grudnia klienci będą mogli skorzystać z promocji ,,Wszystkie produkty marek w supercenach” na popularne kosmetyki marek: RexonaDoveLux Botanicals i Axe. A do 15 grudnia promocja będzie dotyczyła także produktów: L’Oréal, Garnier, Mixa, Dessange i Maybelline. Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł w dniach 30 listopada-4 grudnia, każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do 9 grudnia 2023 r. Akcja promocyjna obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w Ostródzie.

Nowo otwarta drogeria Hebe w Ostródzie przy ul. ulicy Składowej 2B będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-20:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. Serdecznie zapraszamy! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja