Otwarcie kolejnej drogerii Hebe w Gdańsku!

Niedawno, bo 30 grudnia br., miało miejsce otwarcie nowej drogerii Hebe w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 141. Jest to kolejny sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście. Tradycyjnie, na klientów czeka niezwykle bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Hebe Gdańsk

Z okazji otwarcia Hebe w Gdańsku klienci mają możliwość skorzystania z niezwykłych ofert specjalnych. Począwszy od 1 stycznia aż do 10 stycznia 2024 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta „Miksuj dowolnie w ramach jednej marki” w ramach której klienci mogą kupić drugi produkt tej samej marki z rabatem 60%. Promocja obejmuje produkty takich marek, jak: Hebe, Jasumi, Dermedic, Garnier, Dermika, Herla i wiele innych. Natomiast w ramach powyższej promocji rabat 80% drugi produkt kupiony spośród takich marek, jak: Maybelline New York, Bielenda, Orientana, Tołpa, AA, Miya i wiele innych dostępnych w dedykowanym katalogu promocyjnym.

Natomiast w promocji „Super okazje od 6,99 zł” nowo otwarta drogeria oferuje takie produkty, jak: Hebe Cosmetics Intensywne Nawilżanie krem do rąk w piance, 100 ml za 6,99 zł, Hiskin pianka do mycia rąk i ciała dla dzieci, różne rodzaje za 12,99 zł, Yope Wanilia i Cynamon zapas naturalnego mydła w płynie za 12,99 zł oraz L’oréal Paris Ekspert Wieku krem do twarzy 65+ na dzień i noc za 19,99 zł. Dodatkowo, przy zakupach za min. 80 zł w dniach 30 grudnia – 4 stycznia każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do dnia 13 stycznia 2024 r. Akcja promocyjna obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii Hebe przy Alei Grunwaldzkiej 141 w Gdańsku.

Nowy sklep Hebe w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 141 będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-21:00, a w niedziele handlowe również w godz. 10:00-21:00. Zapraszamy serdecznie! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja