Otwarcie Hebe w Parku Handlowym Targowa w Przasnyszu!

Dziś, 17 listopada br., miało miejsce otwarcie sklepu Hebe, zlokalizowanego w Parku Handlowym Targowa, przy ul. Targowej 1 w Przasnyszu. To pierwsza przasnyska lokalizacja, w której otwarta została drogeria Hebe. Na klientów czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Hebe Przasnysz

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Parku Handlowym Targowa w Przasnyszu, klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. W dniach od 17 do 22 listopada 2023 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta „Dermokosmetyki do -40%“ umożliwiająca wybór produktów spośród marek t.j.: Dermedic, Bioderma, Cetaphil, Solverx, Oxygenetic, tołpa. Na przasnyskich klientów czekają również promocje „-80% na drugi produkt – miksuj dowolnie w ramach jednej marki“, obejmująca m.in. marki: Eveline Cosmetics, Bell HypoAllergenic, Dermika, Only Bio, Claresa, Pure by Clochee, Neonail, Pierre Rene, Palette, Gliss, Radical, Schauma i Make Me Bio oraz „-60% na drugi produkt – miksuj dowolnie w ramach jednej marki“, która będzie dotyczyć między innymi takich marek, jak: Garnier, Inglot, Resibo, Paese, Yope, Clochee i wielu innych. Z kolei kosmetyki marek Lirene, Nacomi, Gosh, Maybelline i Ava zostaną objęte promocją „1+1 za 1 złoty – miksuj dowolnie w ramach jednej marki“. Wszystkie wymienione powyżej akcje promocyjne obowiązują tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w Parku Handlowym Targowa w dniach od 17 do 22 listopada 2023 r.

Co więcej, od momentu otwarcia drogerii w Przasnyszu do 29 listopada jej klienci będą mogli skorzystać z promocji „-60% na drugi produkt – miksuj dowolnie między markami“ w ramach marek: Hebe Professional, Hebe Cosmetics, Hebe Naturals, Hebe for Men, Hebe Basics i By Hebe. Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł w dniach 17-21 listopada, każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do dnia 25 listopada 2023 r. Akcja promocyjna obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w Przasnyszu.

———

———

Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Parku Handlowym Targowa, przy ul. Targowej 1 w Przasnyszu będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. Zapraszamy serdecznie! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja