Otwarcie Hebe w Galerii w Zielonej Górze!

8 marca w Dzień Kobiet miało miejsce otwarcie nowej drogerii Hebe w Galerii Zielonej przy ul. Energetyków 2A w Zielonej Górze. To już czwarta lokalizacja Hebe w tym mieście. Ten oferujący szeroki wybór kosmetyków najwyższej jakości sklep od dziś będzie zaopatrywał klientów z Zielonej Góry i okolic w produkty wysokiej jakości. W najbliższych dniach na każdego odwiedzającego czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Hebe w Zielonej Górze

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Zielonej Górze klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych promocji. Do 13 marca 2024 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta „Hity cenowe ,umożliwiająca wybór spośród ponad 3000 produktów do pielęgnacji włosów takich marek jak: Anwen, Ahalo Butter, Batiste czy Prosalon. Do 20 marca na klientów czeka także wielka promocja „Miksuj dowolnie w ramach jednej marki“ na produkty do makijażu, obejmująca ponad 11200 produktów. Produkty marek t.j.: Max Factor, L’Oréal, Pierre René czy Bourjois podlegają ofercie „1+1 za 1 złoty”. Inne oferty w ramach promocji „Miksuj dowolnie w ramach jednej marki” obejmują akcje typu -80%, -60% lub -50% na drugi produkt w ramach wybranych marek. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Do 20 marca na klientów czekają również „Super okazje” już od 7,49 zł. Przykładowo mydło kremowe pod prysznic Masło Kakaowe Ziaja będzie kosztować 7,49 zł (cena regularna 9,99 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką 9,99 zł), błyszczyk do ust Lifter Gloss Maybelline dostępny w różnych kolorach dostaniemy za 19,99 zł (cena regularna 39,99 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką 22,99 zł), a emolientowa maska do włosów Anwen x Klaudia Matuszewska będzie dostępna w cenie 32,99 zł (cena regularna 45,99 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką 39,89 zł).

Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł zrobionych w dniach 8-12 marca, każdy klient otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania w dniach 9-16 marca. Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie w nowo otwartej drogerii Hebe w Galerii Zielonej przy ul. Energetyków 2A w Zielonej Górze. Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Galerii Zielonej przy ul. Energetyków 2A w Zielonej Górze będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. Zapraszamy serdecznie!

HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja