Otwarcie Hebe w Galerii Jeziorak w Iławie!

21 listopada br. odbyło się otwarcie nowej drogerii Hebe zlokalizowanej w Galerii Jeziorak przy ul. Królowej Jadwigi 6. To pierwszy sklep Hebe w tym mieście, który od dziś będzie zaopatrywał klientów z Iławy i okolic. W najbliższych dniach na każdego odwiedzającego czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Otwarcie Hebe w Galerii Jeziorak w Iławie!

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Galerii Jeziorak w Iławie klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. W dniach od 21 do 22 listopada 2023 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta „Dermokosmetyki do -40%“ umożliwiająca wybór produktów marek: Dermedic, Bioderma, Cetaphil, Solverx, Oxygenetic lub tołpa. Na iławskich klientów czeka również mega promocja „-80% na drugi produkt – miksuj dowolnie w ramach jednej marki“, obejmująca znane marki, takie jak: Eveline Cosmetics, L’Oréal, Dermika, Palette, Gliss, Make Me Bio i wiele innych.

Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł w dniach 21-24 listopada, każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do 2 grudnia 2023 r. Akcja promocyjna obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w Iławie. To nie wszystko, co Hebe przygotowało dla odwiedzających sklep w Iławie. W dniach od 23 do 29 listopada w nowej drogerii zlokalizowanej w Galerii Jeziorak kosmetyki marek Nacomi, Hagi, Jordan, Bielenda, tołpa, Maybelline, Rimmel, Gosh i inne zostaną objęte promocją „1+1 za 1 złoty – miksuj dowolnie w ramach jednej marki“. W tym samym okresie w ramach promocji „-80% na drugi produkt – miksuj dowolnie w ramach jednej marki“, w atrakcyjnych cenach będzie można nabyć produkty takich marek, jak: Eveline Cosmetics, Biovax, Bioderma, Syoss, Delia, Yumi, Nivea, Paese i wiele innych. Wszystkie wymienione powyżej akcje promocyjne obowiązują tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w Iławie.

Co więcej, od momentu otwarcia drogerii w Iławie do 17 grudnia jej klienci będą mogli skorzystać z promocji „-60% na zapachy damskie i męskie“ obowiązującej m.in. marki: Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Mexx, Karl Lagerfeld i Tous. Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Galerii Jeziorak przy ul. Królowej Jadwigi 6 w Iławie będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 20:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00 – 19:00. Zapraszamy serdecznie!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja