Otwarcie Hebe w Galerii Hosso Żary

Właśnie dziś, 20 lutego, miało miejsce otwarcie Hebe w Galerii Hosso Żary, przy ul. Broni Pancernej 11 w Żarach. Jest to pierwszy sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście. Tradycyjnie na klientów czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Otwarcie Hebe w Galerii Hosso Żary

Z okazji otwarcia drogerii Hebe w Żarach, klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. Do 6 marca 2024 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta „Pielęgnacja twarzy do -50%”, umożliwiająca wybór spośród 4500 produktów marek takich jak: BielendaNacomiRevoxTeaology czy L’Oréal, a do 10 marca także promocja na zapachy damskie w hitach cenowych, która dotyczy ponad 700 produktów marek: Karl Lagerfeld, Cacharel, Lanvin, Hollister, Teaology i innych.

Klienci będą mogli nabyć w atrakcyjnych cenach wszystkie produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów marek: Schwarzkopf Gliss, syoss, got2b, Live, Nature Box, Palette, schauma oraz taft. Poza tym wszystkie produkty marek Colgate, Palmolive, meridol, Protex, elmex lady Speed Stick będą dostępne w super cenach. Obie te promocje będą obowiązywały w nowo otwartej drogerii Hebe w Żarach do 6 marca 2024 r.

———

———

Dodatkowo, przy zakupach za min. 80 zł w dniach 20-23 lutego każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania w dniach 21 lutego – 2 marca 2024 r. Akcja promocyjna obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w Żarach. Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Galerii Hosso Żary, przy ul. Broni Pancernej 11 w Żarach będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele handlowe również w godz. 9:00-21:00. Zapraszamy serdecznie!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi, Tous , Nacomi czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja