Otwarcie Hebe w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim!

Dziś odbyło się otwarcie nowej drogerii Hebe zlokalizowanej w Galerii Askana przy al. Konstytucji 3 Maja 102 w Gorzowie Wielkopolskim. To już druga lokalizacja Hebe w tym mieście. Ten oferujący szeroki wybór kosmetyków najwyższej jakości sklep od dziś będzie zaopatrywał klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. W najbliższych dniach na każdego odwiedzającego czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Otwarcie Hebe w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim!

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Gorzowie Wielkopolskim klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych promocji. Do 10 kwietnia 2024 r. na klientów czeka atrakcyjna oferta na produkty do makijażu „Makijaż do -50%“, obejmująca ponad 12 000 produktów. Wybrane produkty marek takich jak L’Oréal, BourjoisMaybelline czy Gosh będą podlegały obniżce ceny nawet o połowęDo 17 kwietnia na kupujących czeka również wyjątkowa oferta „Miksuj dowolnie między markami -40% na drugi produkt”, umożliwiająca wybór produktów spośród takich marek jak: Braun, Always, Gillette, Pantene, Old Spice i innych w bardzo korzystnej cenie.

Również do 17 kwietnia klienci Hebe w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim będą mogli skorzystać z promocji „-70% na drugi produkt: miksuj dowolnie w ramach marki tołpa” na wszystkie produkty marki tołpa. To nie wszystko co Hebe przygotowało dla odwiedzających. Do 17 kwietnia na klientów czekają „Super okazje” już od 7,49 zł. Na przykład maska do laminowania włosów każdej porowatości Hair of the day będzie dostępna w cenie 14,99 zł (cena regularna 22,99 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką 18,99 zł).

———

———

Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł zrobionych w dniach 5-9 kwietnia, każdy klient otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania w dniach 6-13 kwietnia. Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie w nowo otwartej drogerii Hebe w Galerii Askana przy al. 3 Maja 102 w Gorzowie Wielkopolskim. Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Galerii Askana przy al. Konstytucji 3 Maja 102 w Gorzowie Wielkopolskim będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe 10:00-20:00. Zapraszamy serdecznie! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja