Otwarcie Hebe w Factory Kraków w Modlniczce!

Dziś, 9 lutego br. odbyło się otwarcie nowej drogerii Hebe zlokalizowanej w Factory Kraków przy ul. Profesora Adama Różańskiego 32 w Modlniczce k. Krakowa. Ten oferujący szeroki wybór kosmetyków najwyższej jakości sklep od dziś będzie zaopatrywał klientów z Modlniczki i okolic. To już ósma lokalizacja Hebe w Krakowie i najbliższych okolicach. Na odwiedzających czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Otwarcie Hebe w Factory Kraków w Modlniczce!

Z okazji otwarcia Hebe w Modlniczce klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. Do 14 lutego potrwa promocja „do -60% na zapachy damskie i męskie“ dotycząca wybranych produktów marek takich jak: Cacharel, Elizabeth Arden, Route 66, Karl Lagerfeld czy Lacoste. Natomiast do 18 lutego na klientów czeka wyjątkowa oferta „Dermokosmetyki do -40%“ na wybrane produkty takich marek jak: Dermedic, Basiclab, Bioliq, L’Biotica lub tołpa.

Kolejną atrakcyjną promocją jest oferta „do -50% na makijaż“ dotycząca wybranych produktów marek takich jak: Gosh, Max Factor, L’Oréal, Bourjois i Maybelline, która potrwa do 18 lutego. Klienci będą mogli również skorzystać z jeszcze jednej promocji „-50% na drugi produkt – miksuj dowolnie między markami Hebe“, obejmującej wybrane produkty marek Hebe –Hebe ProfessionalHebe NaturalsHebe CosmeticsHebe for MenHebe Basics czy by Hebe. Dodatkowo, przy zakupach za min. 80 zł zrobionych w dniach 9-13 lutego 2024 r., każdy klient otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania w dniach 10-17 lutego. Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie w nowo otwartej drogerii Hebe w Factory Kraków przy ul. Profesora Adama Różańskiego 32 w Modlniczce k. Krakowa.

Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Factory Kraków przy ul. Profesora Adama Różańskiego 32 w Modlniczce k. Krakowa będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 – 21:00, a w niedziele handlowe w godz. 09:00 – 20:00. Zapraszamy serdecznie! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi, Nacomi czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja