Otwarcie Hebe w Centrum Handlowym Atrium Promenada!

Dziś, 7 czerwca br., miało miejsce otwarcie sklepu Hebe, zlokalizowanego w Centrum Handlowym Atrium Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75C w Warszawie. To już kolejna warszawska lokalizacja, w której otwarta została drogeria Hebe. Na klientów czekają atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
drogeria HEBE

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Centrum Handlowym Atrium Promenada w Warszawie, klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. W dniach od 1 do 14 czerwca 2023 r. na klientów czeka wyjątkowa oferta „Dermokosmetyki w supercenach“ umożliwiająca wybór kosmetyków spośród marek: tołpa dermo faceVichySolverx, Dermedic i Cetaphil. Dodatkowo w dniach 7-23 czerwca 2023 r. klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji „Zapachy męskie w supercenach“. Znajdziemy w niej perfumy marek takich jak: Jimmy Choo, David Beckham, Karl Lagerfeld, Route 66 czy Mont Blanc.

Kolejną promocją z okazji otwarcia jest oferta od marki Nivea – “Kup min. 2 dowolne produkty Nivea, a na każdy z nich otrzymasz -25%” obowiązująca w dniach 01-14.06.2023. W supercenach do 14 czerwca 2023 r. pojawią się również produkty marek L‘Oréal, Garnier, Mixa, MaybellineDessange oraz NYX Professional Makeup. Wszystkie promocje obowiązują tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Atrium Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75C w Warszawie.

———

———

Z okazji otwarcia nowej drogerii w Centrum Handlowym Atrium Promenada w Warszawie na klientów czeka jeszcze jedna wyjątkowa oferta. Korzystając z karty lojalnościowej My Hebe, przy zakupach za min. 80 zł, otrzymasz kupon 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do dnia 17.06.2023 r. Promocja obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Atrium Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75C w Warszawie, w terminie od 7 do 12 czerwca 2023 r.

Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Centrum Handlowym Atrium Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75C w Warszawie będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. Zapraszamy! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja