Otwarcie Hebe w centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach

Dziś odbyło się otwarcie Hebe w centrum handlowym 3 Stawy przy ul. Pułaskiego 60 w Katowicach. To już piąty sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście. W najbliższych dniach na każdego odwiedzającego czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Hebe Katowice

Z okazji otwarcia Hebe w centrum handlowym 3 Stawy klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych okazji. Tylko 29 maja 2024 r. na klientów czekają wyjątkowe promocje: „Pielęgnacja twarzy do -40%“ obejmująca produkty takich marek jak AA, Apis, Bielenda Professional, Sielanka czy Skin79 oraz „Hity cenowe” na zapachy damskie. Przykładowo wodę perfumowaną damską Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine o pojemności 100 ml będzie można nabyć w cenie 139,99 zł (cena regularna 219,99 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką 145,99 zł), a wodę toaletową damską Mexx Woman o pojemności 60 ml będzie można kupić już w cenie promocyjnej 109,99 zł (cena regularna 159,99 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką 139,99 zł). Promocje nie dotyczą zestawów i nie łączą się z innymi promocjami.

To nie wszystko, co Hebe przygotowało dla odwiedzających. W dniach 31 maja-12 czerwca 2024 r. produkty marek takich jak Basiclab, Bioderma, Cetaphil, Dermedic, Lierac, Solverx czy tołpa dermo będzie można nabyć w promocji „do -40% na dermokosmetyki”. W tych samych dniach Hebe przygotowało również akcję „Miksuj dowolnie w ramach marki, -80% na drugi produkt”, obejmującą kosmetyki marek takich jak Max Factor, Rimmel, Gosh i wiele innych. Kolejne promocje „Miksuj dowolnie między markami, -80% na drugi produkt” na marki Maybelline oraz L’Oréal, a także „Miksuj dowolnie między markami, -60% na drugi produkt” na marki Garnier, Mixa i Dessange również będą obowiązywać w dniach 31 maja-12 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

———

———

Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł zrobionych w dniach 29 maja-3 czerwca 2024 r. każdy klient otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania w dniach 31 maja-8 czerwca. Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie w nowo otwartym sklepie Hebe w centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach.

Nowy sklep Hebe zlokalizowany w centrum handlowym 3 Stawy przy ul. Pułaskiego 60 w Katowicach będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 9:00-20:00. Zapraszamy serdecznie!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja