Otwarcie drugiej drogerii Hebe w Koszalinie!

Właśnie dziś, 12 stycznia br., miało miejsce otwarcie drogerii Hebe w Koszalinie w parku handlowym Vendo Park przy ul. Holenderskiej 74. Jest to drugi sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście. Tradycyjnie, na klientów czeka niezwykle bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Hebe Koszalin

Z okazji otwarcia Hebe w Koszalinie klienci mają możliwość skorzystania z niezwykłych ofert specjalnych. Do 24 stycznia 2024 r. na kupujących z kartą my hebe czeka wyjątkowa oferta „Miksuj dowolnie w ramach jednej marki” w której klienci mogą kupić drugi produkt tej samej marki z rabatem -80%. Promocja obejmuje produkty takich marek, jak: Eveline Cosmetics, Skin79, Solverx, Missha, Muldream, Ava i wiele innych. Kolejna promocja obejmuje ponad 3000 wybranych produktów do włosów, które będzie można kupić ze zniżką do -40%. Promocja będzie obowiązywała również do 24 stycznia 2024 r.

Natomiast w promocji „Miksuj dowolnie w ramach jednej marki” na klientów z kartą my hebe czekają promocyjne ceny -70% na drugi produkt takich marek, jak: Claresa, Cosrx, Bic, Himalaya, Bioderma i wielu innych oraz -50% na drugi produkt takich marek, jak: Colgate, ElmexOral B i wielu innych. Obie promocje będą obowiązywały do 24 stycznia 2024 r. Dodatkowo, przy zakupach za min. 80 zł w dniach 12-16 stycznia każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do dnia 20 stycznia 2024 r. Akcja promocyjna obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w parku handlowym Vendo Park przy ul. Holenderskiej 74 w Koszalinie.

———

———

Nowy sklep Hebe w parku handlowym Vendo Park przy ul. Holenderskiej 74 w Koszalinie będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. Zapraszamy serdecznie! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja