Otwarcie drugiej drogerii Hebe w Chełmie!

To już drugi sklep Hebe, który będzie dostępny dla mieszkańców Chełma. Właśnie dziś, 24 listopada br., miało miejsce otwarcie Hebe w Vendo Park przy al. 3 Maja 22 w Chełmie. Tradycyjnie na klientki i klientów, którzy odwiedzą naszą drogerię, czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Otwarcie drugiej drogerii Hebe w Chełmie!

Z okazji otwarcia drugiej drogerii Hebe w Chełmie, klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. Począwszy od dnia otwarcia aż do 17 grudnia 2023 r. na kupujących czeka wyjątkowa oferta „Zapachy Damskie i Męskie do -60%” obejmująca wszystkie zapachy m.in.: Tous More More Pink, Calvin Klein In2U, Mexx Woman, i Karl Lagerfeld Men. Z kolei do 29 listopada klienci mogą skorzystać z promocji „1+1 za 1 złoty – miksuj dowolnie w ramach jednej marki”, która dotyczy m. in. takich marek, jak: Maybelline, Max Factor, Rimmel, Gosh, Hagi, Orientana, tołpa i PureHeals.

Kolejne niezwykłe okazje cenowe przygotowane dla klientów nowo otwartej drogerii w Chełmie to „-80% na drugi produkt – miksuj dowolnie w ramach jednej marki“, obejmująca m.in. marki: Eveline Cosmetics, Paese, Solverx, Yumi oraz „-60% na drugi produkt – miksuj dowolnie między markami Hebe”, która będzie dotyczyć marek Hebe ProfessionalHebe NaturalsHebe CosmeticsHebe for MenHebe Basics oraz By Hebe. Obie promocje będą dostępne w drogerii Hebe przy al. 3 Maja 22 w Chełmie od dnia otwarcia do 29 listopada 2023 roku. Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł w dniach 24-28 listopada każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do dnia 2 grudnia 2023 r. Akcja promocyjna obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii Hebe w Chełmie.

———

———

Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Vendo Park przy al. 3 Maja 22 w Chełmie będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 8:30-20:30, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. Zapraszamy serdecznie! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja