OnlyBio otworzyła strefę fryzjerską w Be Happy Museum w Warszawie i Krakowie

Gdzie marzenia stają się rzeczywistością? Gdzie możemy poczuć się jak w świecie szczęścia i iluzji? Na kulturalnej mapie Warszawy i Krakowa jest takie miejsce. Be Happy Museum – Pierwsze polskie Muzeum Szczęścia i Iluzji. Marka OnlyBio otworzyła w tym miejscu swoje wyjątkowe strefy.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
onlybio behappy

Każdy fan selfie zapewne zna Be Happy Museum. Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami sprawiają, że można tu dosłownie oderwać się od rzeczywistości. A od teraz w atmosferze radości i pozytywnych kolorów, spędzisz czas w nowej strefie OnlyBio, gdzie masz gwarantowaną dobrą zabawę i świetne zdjęcia.

W Warszawie czeka na Was salon fryzjerski w klimacie retro. Możesz usiąść wygodnie w jednym z sześciu foteli wyposażonych w profesjonalne suszarki czy przejrzeć się w dużych lustrach. A wokoło otaczać Cię będą kosmetyki OnlyBio Hair in Balance do świadomej pielęgnacji włosów. Już teraz możesz poczuć się jak w prawdziwym salonie fryzjerskim z amerykańskich filmów. Pokój został tak przygotowany, że każdy jego element umożliwia niezliczoną ilość ujęć zdjęciowych i filmów.

———

———

A jeśli będziecie w Krakowie, zajrzyjcie także do Be Happy Museum i odwiedźcie kolejną strefę OnlyBio. Tutaj czeka na Was gigantyczna włosowa huśtawka, na której możecie usiąść, pobujać się, mając w tle niezliczone ilości odżywek do włosów marki. Musicie to zobaczyć na własne oczy, bo efekt jest naprawdę niesamowity.

Fot. OnlyBio
Fot. OnlyBio

Marka OnlyBio tworząc te dwa fantastyczne miejsca, angażuje swoich klientów, fanów i zaprasza do zabawy. Pokazuje tym, że świadoma pielęgnacja jest bardzo ważnym elementem dbania o włosy i skórę głowy. Musimy pamiętać, że najlepsze efekty będą wtedy, gdy będziemy łączyć systematyczność z dobrą zabawą.

Jedno jest pewne, takich miejsc nie było jeszcze na kulturalnej mapie Polski.

W związku z otwarciem swoich stref marka OnlyBio uruchomiła konkurs, wystarczy przyjść do Be Happy Museum w Warszawie lub w Krakowie, zrobić sobie zdjęcie, nagrać reells czy tik tok. w strefie OnlyBio, opublikować na swoim profilu, oznaczyć @behappymuseum oraz @onlybio.life, dodać hasztagi #behappyonlybio #onlybio i odebrać prezent niespodziankę w kasie. A do 31 grudnia 2023 r. do wygrania jest 5 zestawów kosmetyków o wartości 500 zł każdy. Szczegóły i zasady konkursu w regulaminie oraz na SoMe marki.

https://onlybio.life/content/30-regulamin-konkursu-be-happy-z-onlybio

OnlyBio
OnlyBio.life to polska firma produkująca naturalne kosmetyki. Wprowadziła na rynek produkty do pielęgnacji włosów -serię Hair in Balance, która stała się hitem włosomaniaczek i tym samym wykreowała modę na świadomą pielęgnację. Seria Hair in Balance, to kosmetyki do świadomej pielęgnacji włosów m.in.: szampony i odżywki do mycia metodą OMO, maski i oleje do olejowania włosów zgodne z porowatością włosów, wcierki pobudzające wzrost włosów czy peelingi do skóry głowy, a także stylizatory i aktywatory do włosów kręconych, dzięki którym można wydobyć piękny skręt włosów. Marka na swoich kanałach social media intensywnie prowadzi działania uświadamiające i edukujące jak pielęgnować świadomie włosy, jak dobrać odpowiednie produkty do rodzaju włosów i skóry głowy. Jak stworzyć kompleksowe pielęgnacyjne zabiegi w domowym zaciszu, które wpłyną na kondycję i zdrowie włosów. Na swojej stronie internetowej uruchomiła quiz: https://onlybio.life/quiz/, który ma na celu pomoc w określeniu rodzaju włosów i dobraniu odpowie

Źródło:

OnlyBio