Odkurzaj wygodnie #LikeABosch – nowy Unlimited 7 od Bosch

66 tysięcy obrotów na minutę, liczne akcesoria i wydajność zbierania kurzu na poziomie powyżej 99,9%i – to nowy odkurzacz Unlimited 7 od marki Bosch.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Skuteczny jak odkurzacz tradycyjny, dzięki wysokowydajnemu akumulatorowi, silnikowi TurboSpin i elektroszczotcei. Łatwa obsługa, proste odkurzanie i pełna swoboda dzięki licznym akcesoriom. Elastyczna rura ułatwia odkurzanie pod niskimi meblami bez konieczności schylania się. Odkurzacz musi posiadać trzy cechy, by był jak najlepszym pomocnikiem w domu: maksymalną wydajność pod względem zbierania kurzu, nieograniczoną elastyczność, aby łatwo i szybko uzyskać dostęp do wszystkich zakamarków oraz długi czas pracy. Bosch prezentuje nowy model odkurzacza bezprzewodowego Unlimited 7 – najbardziej elastyczny i wygodny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy – napędzany technologią opracowaną w Niemczech.

Maksymalna wydajność
Aby osiągnąć wysoką wydajność, marka Bosch skupiła się na rozwoju trzech głównych czynników: akumulatorze, silniku i elektroszczotce. Rezultat? Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi Bosch, mocnemu silnikowi o prędkości do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z napędem i podświetleniem LED nowy odkurzacz Unlimited 7 marki Bosch jest tak skuteczny jak odkurzacz tradycyjny. Elektroszczotka AllFloor DynamicPower została zaprojektowana specjalnie dla modelu Unlimited 7 i umożliwia zbieranie kurzu na poziomie ponad 99,9%. Zintegrowane oświetlenie podłogi umożliwia dostrzeżenie kurzu w trudnodostępnych lub ciemnych miejscach. A bezszczotkowy silnik TurboSpin stanowi rezultat 80-letniego doświadczenia marki Bosch w opracowywaniu silników do odkurzaczy i jest objęty bezpłatną dziesięcioletnią gwarancjąii.

Inteligentny sposób, aby dostosować moc
Unlimited 7 oferuje tryb Auto, który automatycznie dobiera wszystkie ustawienia w optymalny sposób. Urządzenie wykrywa typ podłogi, dostosowuje przepływ powietrza do powierzchni i zapewnia równowagę, między mocą odkurzania, a czasem działania. Nie ma potrzeby ręcznej zmiany, między dywanem, a parkietem.

Łatwe usuwanie kurzu z każdego zakamarka

  • Dzięki nowej elastycznej rurze ze zginanym zawiasem pod kątem 90°, użytkownicy mogą sięgać pod niskie meble bez konieczności schylania.

  • W mgnieniu oka można skorzystać z funkcji QuickStand, aby przejść z odkurzania podłogi do odkurzania mebli za pomocą odkurzacza ręcznego – dzięki samostojącej konstrukcji rury i elektroszczotki nie trzeba ich kłaść na podłodze ani odkładać do stacji dokującej.

  • Naciśnięcie przycisku zwalniającego w celu odłączenia elektroszczotki eliminuje konieczność schylania się.

  • W przypadku konieczności odstawienia urządzenia podczas krótkiej przerwy w sprzątaniu, specjalny klips utrzymuje urządzenie bezpiecznie z tyłu krzesła lub na krawędzi półki czy stołu.

Akcesoria zapewniające elastyczność
W każdym domu znajdują się trudno dostępne miejsca – szuflady czy regały na książki – dlatego model Unlimited 7 oferuje różne akcesoria. Dzięki ssawce do szuflad i klawiatur użytkownicy mogą zbierać kurz, pozostawiając większe przedmioty takie jak długopisy czy sztućce na miejscu. Długa elastyczna ssawka umożliwia czyszczenie wąskich szczelin za meblami lub grzejnikami, a wąż przedłużający pomaga dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc – nie tylko w domu, ale także w samochodzie. Zapewnia to maksymalną wygodę #LikeABosch.

Więcej informacji na stronie www.bosch-home.com.

i W trybie Turbo urządzenie osiąga skuteczność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

ii Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

Fot. Bosch
Bosch
Na całym świecie Bosch znany jest z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów. Już ponad 85 lat tworzy urządzenia gospodarstwa domowego według tych standardów i dzięki temu stał się wiodącą marką AGD w Europie. Sprzęty marki Bosch powstają w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnych domowników. Nieustannie doskonalone i wyposażane w najnowsze technologie oraz sprytne rozwiązania ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, zapewniając perfekcyjne rezultaty. Wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania, ponadczasowe i cieszące się międzynarodowym uznaniem wzornictwo sprawiają, że urządzenia marki Bosch służą latami. Profesjonalna obsługa serwisowa, pozostająca w bliskim kontakcie z konsumentami, umacnia zaufanie i buduje przywiązanie do marki w myśl jej przewodniego hasła: „Technologia bliżej nas”.

Źródło:

Bosch